Ups!

... razne, manje tehničke diskusije

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » pet tra 11, 2014 9:10 pm

Po slobodnom nahodjenju mislim da je otisao u picku materinu. :twisted:
Opusti se i nastavi kuhati pivo

Avatar
Pop
Postovi: 853
Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Pop » pet tra 11, 2014 9:28 pm

Ferdo je napisao/la:Po slobodnom nahodjenju mislim da je otisao u picku materinu. :twisted:
Nije pička materina nego pizda materina
http://www.youtube.com/watch?v=hyj4mtJJL04

Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » pet tra 11, 2014 9:58 pm

Nije govno, nego se pas posro. :D
Opusti se i nastavi kuhati pivo

Avatar
mali badem
Postovi: 3311
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » pet tra 11, 2014 10:31 pm

admin je napisao/la:Ode juce demizon od 35l... srecom samo sam se malo porezao...
prije nego ga digneš , bilo bi dobro znati di češ ga spustit, eee , aaa bilo bi dobro da je ispod barem podnožni gumeni (auto ) otirač. :hmelj:

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » pet tra 11, 2014 10:38 pm

Ma, nije ni staklo kao što je nekad bilo. Kao ni moje arkade ili ... pamet he :mrgreen:
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

Avatar
Artanis
Postovi: 631
Pridružen/a: pet ruj 16, 2011 10:14 pm
Lokacija: Požega

Post Postao/la Artanis » sub tra 12, 2014 12:05 pm

Don Genovese je napisao/la:Ma, nije ni staklo kao što je nekad bilo. :mrgreen:
Istina. Imam neki stari demižon od 25 litara i novi od 25 litara. Ovaj stari nije duplo teži, al skoro.

Avatar
darioklc
Postovi: 281
Pridružen/a: sri kol 28, 2013 11:28 am
Lokacija: Karlovac
Kontakt:

Post Postao/la darioklc » ned sij 25, 2015 5:31 pm

Eto, dogodio se i meni prvi ups danas...
Prao sam areaometar i uhvatim ga za onaj tanji dio, protresem ga, kada ono pukne na pola i razreže me malo. :-D psmtr!

Ali da to nebude jedino, onda mi se iz chillera izvadi cijev i poprska sve živo, srećom ništa nije uletilo u pivu.

A onda još nešto. Kada sam stavljao kvasac u pivu, protresem malo šalicu da pokupim sav kvasac i izleti mi dio kvasca van.
Za poludit dan.
Ali ipak je piva završila u fermentoru...

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » čet svi 28, 2015 3:56 pm

Jel ima tko da je razbio demizon u zadnje vrijeme? Veliki? Treba mi ona plastika?

munja
Postovi: 295
Pridružen/a: sri vel 27, 2013 10:05 am
Lokacija: Šibenik

Post Postao/la munja » čet svi 28, 2015 4:58 pm

iman ti ja za onaj od 54L

Avatar
Pop
Postovi: 853
Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Pop » čet svi 28, 2015 8:09 pm

Imam ja negdje vrlo vjerovatno!
Buđav lebac

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » čet svi 28, 2015 9:20 pm

buky1 je napisao/la:Jel ima tko da je razbio demizon u zadnje vrijeme? Veliki? Treba mi ona plastika?
Imam, poklanjam.
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » pet svi 29, 2015 7:57 am

Ajde Pop-e potraži, ti si mi najbliži. Zapravo najbliži mi je susjed, ima plastiku, ali je žena posadila nekakvo cvijeće u nju i neda...

Inače, nisam polupao plastiku a demizon ostao čitav, nego sam nekidan pretočio rakiju koju je stari spremio prije 20ak god. Rakija je odlicna ali oplet od šiba nije izdržao vlagu u podrumu...

Don-e, ti si u Kutini? U ponedjeljak prolazim tim putem, pa ako Pop ne nađe...

aldasorth
Postovi: 9
Pridružen/a: sub vel 22, 2014 5:19 pm

Post Postao/la aldasorth » pet svi 29, 2015 6:02 pm

Meni isto potreban jedan za demižon od 54 l pa ako netko ima bio bih zahvalan. Naravno buky ima prednost pošto mu se ubacujem u post.

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » uto lip 02, 2015 12:44 pm

Svratio do Dona juce i pokupio plastiku. Hvala jos jednom, ja svoj demizon rijesio

Avatar
Pop
Postovi: 853
Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Pop » uto lip 02, 2015 1:40 pm

Ma vid, uopće ne pratim...ako trebaš još jedan kaži!
Buđav lebac

Odgovori