Ispirač boca

... boca ili bačva pitanje je sad

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
zeljko
Postovi: 1329
Pridružen/a: uto ožu 30, 2010 1:46 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la zeljko » sri stu 10, 2010 7:56 pm

Mogu ja pokupit sve sto buki donese (ili bilo tko drugi) pa se onda mi rasporedimo kako kome pasuje.

Avatar
Palac
Postovi: 275
Pridružen/a: čet stu 05, 2009 9:44 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Palac » sri stu 10, 2010 8:14 pm

mogu ja bukija dočekati gdje god treba vrlo sam fleksibilan što se tiče posla. Na žitnjaku sam pa ako prolazi, a siguran sam da prolazi, mogu mu ja dati novce za sve pa se mi nađemo na pivku kad se dogovorimo.

Avatar
Loody
Postovi: 203
Pridružen/a: sri ruj 01, 2010 10:56 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Loody » sri stu 10, 2010 8:41 pm

i ja sam zainteresiran za jednu ako je ostala još koja

Avatar
Alivio
Postovi: 1071
Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
Lokacija: SB

Post Postao/la Alivio » sri stu 10, 2010 9:08 pm

E moj buky sada si u problemima ako nema za sve :? ...neka izvlače šibice pa tko pobijedi njegovo.....i ja sm već razmišljao o tom "drvcetu" ali u handmade izvedbi .....za neke stvari potrošiš više novca ako ih radiš sam ali uživaš jer jer su unikatne i tvojih ruku dijelo..valjda se rodiš sa tim "poremećajem".... :wink:

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » sri stu 10, 2010 9:40 pm

ima tih drvaca po bau centrima... nemam pojma za cijenu... ima i nekih sa pumpicom na vrhu pa moš odmah i flaše oprati... u zg ima pod zidom na dolcu svašta od opreme a ima i dobar ducan negdje u maksimirskoj..

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » čet stu 11, 2010 7:18 am

admin je napisao/la:ima tih drvaca po bau centrima... nemam pojma za cijenu... ima i nekih sa pumpicom na vrhu pa moš odmah i flaše oprati... u zg ima pod zidom na dolcu svašta od opreme a ima i dobar ducan negdje u maksimirskoj..
e taj sa pumpicom sam ja htio, ako sam dobro skužio u posudu ispod pumpice se stavi sredstvo za dezinfekciju i opranu flašu nabiješ, pumpa poprska sredstvom i odmah ide na sušenje...

Avatar
Loody
Postovi: 203
Pridružen/a: sri ruj 01, 2010 10:56 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Loody » čet stu 11, 2010 8:16 am

admin je napisao/la:ima tih drvaca po bau centrima... nemam pojma za cijenu... ima i nekih sa pumpicom na vrhu pa moš odmah i flaše oprati... u zg ima pod zidom na dolcu svašta od opreme a ima i dobar ducan negdje u maksimirskoj..
u bauhausu i pevecu nisam naišao na ta stabalca, a u maksimirskoj mi baba koja tamo reče da košta oko 200 kn, a toliko ne dam

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » čet stu 11, 2010 8:21 am

čuj, ako je taj sa pumpicom za dezinfekciju aonda i vrijedi, jer je samo to oko 100 kn

EDIT: Na ovo mislim http://www.thegrape.net/browse.cfm/4,9206.html
Zadnja izmjena: buky1, dana/u čet stu 11, 2010 8:25 am, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Loody
Postovi: 203
Pridružen/a: sri ruj 01, 2010 10:56 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Loody » čet stu 11, 2010 8:24 am

buky1 je napisao/la:čuj, ako je taj sa pumpicom za dezinfekciju aonda i vrijedi, jer je samo to oko 100 kn
sumnjam, nikakvu pumpicu nisam vidio niti mi je prodavačica spominjala da to ima

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » čet stu 11, 2010 8:25 am


Avatar
Loody
Postovi: 203
Pridružen/a: sri ruj 01, 2010 10:56 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Loody » čet stu 11, 2010 8:36 am

da, to izgleda zanimljivo.

ali ono u maksimirskoj je bilo otprilike http://www.sam-svoj-pivovar.com/oprema- ... lenic.html

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » čet stu 11, 2010 8:40 am

Da takav je ovaj moj samo što ima ručku za nositi još na vrhu

Ovaj dezinfikator je mkožda i bolje kupiti posebno, zamisli da imaš pedesetak boca na ocjeđivaču i krivo stisneš pa prevrneš sve :x

Avatar
Loody
Postovi: 203
Pridružen/a: sri ruj 01, 2010 10:56 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Loody » čet stu 11, 2010 8:44 am

buky1 je napisao/la:Da takav je ovaj moj samo što ima ručku za nositi još na vrhu

Ovaj dezinfikator je mkožda i bolje kupiti posebno, zamisli da imaš pedesetak boca na ocjeđivaču i krivo stisneš pa prevrneš sve :x
ma ja napunim sudoper otopinom i uronim svaku bocu 10-20 sec tako da mi ta pumpica ni ne treba. ali stabalce je ono što mi je interesantno, posebno ako se može rastavljati pa da ne zauzima previše mjesta.

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » čet stu 11, 2010 2:13 pm

Neću stići do ponedjeljka otići kupit ali zvao sam da ostave sve sto imaju. Nažalost, ostala su samo dva i njih će ostaviti. Ja ih dostavljam do željka jer znam di je on a vi se dogovorite kako će te ih podjeliti!

Kupio sam i dezinfikator, 108 kn i ima pristroj za montažu na ocjeđivač. I to ćemo isprobati....

darkland
Postovi: 181
Pridružen/a: uto kol 04, 2009 9:37 pm
Lokacija: izmedju bosne hr i germany

Post Postao/la darkland » pet stu 12, 2010 10:06 am

[ mislim da ce buky zaraditi ferarija prije admina heheeheheeh

Odgovori