Ispirač boca
Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy
- Alivio
- Postovi: 1071
- Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
- Lokacija: SB
E moj buky sada si u problemima ako nema za sve
...neka izvlače šibice pa tko pobijedi njegovo.....i ja sm već razmišljao o tom "drvcetu" ali u handmade izvedbi .....za neke stvari potrošiš više novca ako ih radiš sam ali uživaš jer jer su unikatne i tvojih ruku dijelo..valjda se rodiš sa tim "poremećajem".... 
- admin
- Site Admin
- Postovi: 1853
- Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
- Lokacija: Zagreb
- buky1
- Postovi: 1543
- Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
- Lokacija: Slavonski Brod
e taj sa pumpicom sam ja htio, ako sam dobro skužio u posudu ispod pumpice se stavi sredstvo za dezinfekciju i opranu flašu nabiješ, pumpa poprska sredstvom i odmah ide na sušenje...admin je napisao/la:ima tih drvaca po bau centrima... nemam pojma za cijenu... ima i nekih sa pumpicom na vrhu pa moš odmah i flaše oprati... u zg ima pod zidom na dolcu svašta od opreme a ima i dobar ducan negdje u maksimirskoj..
- Loody
- Postovi: 203
- Pridružen/a: sri ruj 01, 2010 10:56 pm
- Lokacija: Zagreb
u bauhausu i pevecu nisam naišao na ta stabalca, a u maksimirskoj mi baba koja tamo reče da košta oko 200 kn, a toliko ne damadmin je napisao/la:ima tih drvaca po bau centrima... nemam pojma za cijenu... ima i nekih sa pumpicom na vrhu pa moš odmah i flaše oprati... u zg ima pod zidom na dolcu svašta od opreme a ima i dobar ducan negdje u maksimirskoj..
- buky1
- Postovi: 1543
- Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
- Lokacija: Slavonski Brod
čuj, ako je taj sa pumpicom za dezinfekciju aonda i vrijedi, jer je samo to oko 100 kn
EDIT: Na ovo mislim http://www.thegrape.net/browse.cfm/4,9206.html
EDIT: Na ovo mislim http://www.thegrape.net/browse.cfm/4,9206.html
Zadnja izmjena: buky1, dana/u čet stu 11, 2010 8:25 am, ukupno mijenjano 1 put.
- buky1
- Postovi: 1543
- Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
- Lokacija: Slavonski Brod
na ovo sam mislio: http://www.thegrape.net/browse.cfm/4,9206.html
a skupa izgleda ovako: http://www.thegrape.net/browse.cfm/4,7641.html
edit: http://www.youtube.com/watch?v=K9u0cIERnuQ čini se jako dobro!!
a skupa izgleda ovako: http://www.thegrape.net/browse.cfm/4,7641.html
edit: http://www.youtube.com/watch?v=K9u0cIERnuQ čini se jako dobro!!
- Loody
- Postovi: 203
- Pridružen/a: sri ruj 01, 2010 10:56 pm
- Lokacija: Zagreb
da, to izgleda zanimljivo.
ali ono u maksimirskoj je bilo otprilike http://www.sam-svoj-pivovar.com/oprema- ... lenic.html
ali ono u maksimirskoj je bilo otprilike http://www.sam-svoj-pivovar.com/oprema- ... lenic.html
- Loody
- Postovi: 203
- Pridružen/a: sri ruj 01, 2010 10:56 pm
- Lokacija: Zagreb
ma ja napunim sudoper otopinom i uronim svaku bocu 10-20 sec tako da mi ta pumpica ni ne treba. ali stabalce je ono što mi je interesantno, posebno ako se može rastavljati pa da ne zauzima previše mjesta.buky1 je napisao/la:Da takav je ovaj moj samo što ima ručku za nositi još na vrhu
Ovaj dezinfikator je mkožda i bolje kupiti posebno, zamisli da imaš pedesetak boca na ocjeđivaču i krivo stisneš pa prevrneš sve
- buky1
- Postovi: 1543
- Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
- Lokacija: Slavonski Brod
Neću stići do ponedjeljka otići kupit ali zvao sam da ostave sve sto imaju. Nažalost, ostala su samo dva i njih će ostaviti. Ja ih dostavljam do željka jer znam di je on a vi se dogovorite kako će te ih podjeliti!
Kupio sam i dezinfikator, 108 kn i ima pristroj za montažu na ocjeđivač. I to ćemo isprobati....
Kupio sam i dezinfikator, 108 kn i ima pristroj za montažu na ocjeđivač. I to ćemo isprobati....





