pivske boce

... boca ili bačva pitanje je sad

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
Pajkilinjo
Postovi: 94
Pridružen/a: ned ruj 19, 2010 11:16 am
Lokacija: OSIJEK

Post Postao/la Pajkilinjo » uto lis 12, 2010 9:44 am

buky1 je napisao/la:ima u lidlu finkbrau u bocama 0,66 za cca 6kn ili koju lipu više kud su smeđe kud imaju taman dobar gutljaj više od standardnih politri... A finkbrau... malo se osjeti po kukuruzu al je dobar za isprat onaj gusti dio sa dna domaćeg piva pa tako pomješano postane probavljivo :D

slika
ima u Lidlu i pivo Deep, smeđa boca 0,5,proizvodi Pivovara Grude a košta 3,89 kn,također i interspar ima svoje S budget po sličnoj cijeni.

bubamara
Postovi: 121
Pridružen/a: pon lis 11, 2010 9:16 am
Lokacija: Hvar

Post Postao/la bubamara » sri lis 13, 2010 9:26 am

Trebaju mi smeđe boce, prilični broj - recimo 600 boca (ili više). Kontaktirala sam Vetropack i imaju smeđe boce od pola litre po cijeni od 0,90 HRK (jedna vrsta) i 1,00 HRK (druga vrsta). PDV nije uključen. Problem je samo u tome što treba kupiti cijelu paletu a najmanje koje imaju jest sa 1848 komada boca. Raspitajte se možda bi netko išao u zajednički projekt, kad bi se dogovorilo nas 3-4 lako bi se moglo podjeliti jednu paletu. Ako je zainteresiranih ostat će samo kako sve to organizirati sa preuzimanjem i daljnom podjelom.

Avatar
Pajdo
Postovi: 454
Pridružen/a: pon pro 07, 2009 1:58 am
Lokacija: zg

Post Postao/la Pajdo » sri lis 13, 2010 10:13 am

buky1 je napisao/la:ima u lidlu finkbrau u bocama 0,66 za cca 6kn ili koju lipu više kud su smeđe kud imaju taman dobar gutljaj više od standardnih politri... A finkbrau... malo se osjeti po kukuruzu al je dobar za isprat onaj gusti dio sa dna domaćeg piva pa tako pomješano postane probavljivo :D
I ja sam si gledo te boce da bi kupio jednu onu šteku... za ove lagane ljetne pive, što kažeš "gutljaj više" ;)

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » sri lis 13, 2010 11:33 am

bubamara, sorry kaj nisam stigao odgovoriti na PM, no... po meni je to sa bocama zapravo ok cijena no ima još jedan problem a to su gajbe, najme, treba nekako tih par stotina boca i nositi uokolo i skladištiti... ja bi vjerojatno bio zainteresiran za jedno 200komada.

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » uto stu 09, 2010 5:03 pm

Pajdo je napisao/la:
buky1 je napisao/la:ima u lidlu finkbrau u bocama 0,66 za cca 6kn ili koju lipu više kud su smeđe kud imaju taman dobar gutljaj više od standardnih politri... A finkbrau... malo se osjeti po kukuruzu al je dobar za isprat onaj gusti dio sa dna domaćeg piva pa tako pomješano postane probavljivo :D
I ja sam si gledo te boce da bi kupio jednu onu šteku... za ove lagane ljetne pive, što kažeš "gutljaj više" ;)
Evo upravo kupio jedan karton 15kom - 97,35 kn

u biti za 100 kn dobiješ 15 boca od 0,66lit - boca te izađe 6,66 i dobiješ 9,90 lit piva gratis :lol: , dok je u bumbaru 6,49 boca od pola litre i u njoj ne dobiješ ništa :D

marbor
Postovi: 243
Pridružen/a: pet ožu 23, 2007 5:43 pm

Post Postao/la marbor » uto stu 09, 2010 5:36 pm

bubamara je napisao/la:Trebaju mi smeđe boce, prilični broj - recimo 600 boca (ili više). Kontaktirala sam Vetropack i imaju smeđe boce od pola litre po cijeni od 0,90 HRK (jedna vrsta) i 1,00 HRK (druga vrsta). PDV nije uključen. Problem je samo u tome što treba kupiti cijelu paletu a najmanje koje imaju jest sa 1848 komada boca. Raspitajte se možda bi netko išao u zajednički projekt, kad bi se dogovorilo nas 3-4 lako bi se moglo podjeliti jednu paletu. Ako je zainteresiranih ostat će samo kako sve to organizirati sa preuzimanjem i daljnom podjelom.
Ja sam zainteresiran za izvjesnu količinu boca, ali ovisim o prevozu.Na paletu boca idu još neki troškovi osim boca, a to je paleta i podloške između redova boca i iznose još cca 250 kn po paleti.

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » uto stu 09, 2010 9:42 pm

ma da se raspodjeli bi bilo ok no velim, mene muci da onda treba i prazne gajbe nabavljati... mozda neke drvene od starih paleta napraviti...

marbor
Postovi: 243
Pridružen/a: pet ožu 23, 2007 5:43 pm

Post Postao/la marbor » sri stu 10, 2010 10:13 pm

može i kartonska ambalaža za 6 do 10 boca, nije preskupa a praktična je za čuvanje.

Avatar
Pajdo
Postovi: 454
Pridružen/a: pon pro 07, 2009 1:58 am
Lokacija: zg

Post Postao/la Pajdo » čet stu 11, 2010 7:58 pm

marbor je napisao/la:može i kartonska ambalaža za 6 do 10 boca, nije preskupa a praktična je za čuvanje.
di ima za kupit?

Avatar
zeljko
Postovi: 1329
Pridružen/a: uto ožu 30, 2010 1:46 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la zeljko » čet stu 11, 2010 9:15 pm

I mene zanima gdje ima tih jeftinih kartonskih. Sad sam knap s gajbama, pa cuvam pivo u obicnim kartonskim kutijama.

marbor
Postovi: 243
Pridružen/a: pet ožu 23, 2007 5:43 pm

Post Postao/la marbor » čet stu 11, 2010 10:14 pm

Ja sam u pregovorima s jednom tvrtkom za kartonsku ambalažu i očekujem njihovu ponudu.

bubamara
Postovi: 121
Pridružen/a: pon lis 11, 2010 9:16 am
Lokacija: Hvar

Post Postao/la bubamara » pet stu 12, 2010 9:00 am

admin je napisao/la:ma da se raspodjeli bi bilo ok no velim, mene muci da onda treba i prazne gajbe nabavljati... mozda neke drvene od starih paleta napraviti...
Da, problem je kako drzati boce a da ne nabavljas gajbe. Kartonska ambalaza bi to rijesila ali meni su na primjer rekli (firma iz Trogira, adriakarton ili tako nekako) da ispod 500 kartona mu se ne isplati raditi.
Inace ja sam nabavila tu paletu boca iz Vetropacka. Sad mi je to vec u Splitu pa sad organiziram kako da dode do Hvara. Prijevoz iz Zagreba je dosao 177 kuna + PDV. Paletu i podlozke se moze vratiti uz povrat 80% novca.

zrinski
Postovi: 355
Pridružen/a: pet kol 13, 2010 1:21 pm
Lokacija: Zagorje zelene

Post Postao/la zrinski » pon stu 22, 2010 2:51 pm


Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » pon stu 22, 2010 4:51 pm

zrinski je napisao/la:i tu ima flaša, ako kome treba

http://www.authorstream.com/Presentatio ... le-temple/

:D :D :D 8)
kaj god
Opusti se i nastavi kuhati pivo

Avatar
Pajdo
Postovi: 454
Pridružen/a: pon pro 07, 2009 1:58 am
Lokacija: zg

Post Postao/la Pajdo » pon stu 22, 2010 5:24 pm

zeljko je napisao/la:I mene zanima gdje ima tih jeftinih kartonskih. Sad sam knap s gajbama, pa cuvam pivo u obicnim kartonskim kutijama.
Nedavno je u Intersparu bila akcija na vina, pa si uz 6 butelja vina dobio kartonsku nosiljku za 6 boca. Cura je kupila vina a ja sam si uzo ambalažu i pažljivo je rastavio, ili kako bi na engleskom rekli reverse engineer-ao ;)

dakle iz jednog komada kartona se sa vrlo malo rezanja, savijanja i ljepljenja može sastaviti taj nosač. Sad je plan otići na neki otpad kartona (možda onda firma PAN) i pitati koliko košta taj otpad :) (Pito sam prvo u knjižari ali tamo je karton skuplji od inoxa tako da sam se samo nasmijao i izašo van, te brzo eksao litru žestice kako bi zaboravio tu cijenu)

pošto meni zasad bi bilo dosta 10tak komada toga to mi je jednostavnije nego gledat kako bi se skupilo nas 50 pa da kupimo 500 komada.


javim kako je prošlo.

živili!

Odgovori