... i ostali korisni izvori informacija
Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy
-
slawoner
- Postovi: 1697
- Pridružen/a: uto lip 12, 2012 1:52 am
- Lokacija: pozega
Post
Postao/la slawoner » čet vel 05, 2015 8:36 pm
ooo pa vi ste se ozbiljno angažirali oko toga...ovo sto citam je izgleda jako dobro organizirano i zanimljivo posloženo! A i 300 kn nije puno za radionicu!
Ajd svaka cast!
Nemojte šta zamjerit i pozdrav'te kod kuće!
-
WeizenIwo
- Postovi: 104
- Pridružen/a: pon pro 22, 2014 10:20 am
- Lokacija: Varaždin
Post
Postao/la WeizenIwo » čet vel 05, 2015 8:38 pm
Da li ima u okviru ove forumske zajednice neko zajedničko druženje na kojem bi se našlo više ljudi zajedno i skuhalo pivu s ciljem da i oni koji manje znaju dobiju znanja od onih koji više znaju i dalje prenose?
Ili to ide po principu da se ljudi koji se znaju skupa dogovore pa skupa kuhaju?
-
piccasso
- Postovi: 361
- Pridružen/a: ned lip 19, 2011 9:52 pm
- Lokacija: Čakovec
Post
Postao/la piccasso » čet vel 05, 2015 8:51 pm
WeizenIwo je napisao/la:Da li ima u okviru ove forumske zajednice neko zajedničko druženje na kojem bi se našlo više ljudi zajedno i skuhalo pivu s ciljem da i oni koji manje znaju dobiju znanja od onih koji više znaju i dalje prenose?
Ili to ide po principu da se ljudi koji se znaju skupa dogovore pa skupa kuhaju?
o ovoj temi možemo sutra na druženju

više od 40 godina iskustva u ispijanju piva i 7 u kuhanju
-
WeizenIwo
- Postovi: 104
- Pridružen/a: pon pro 22, 2014 10:20 am
- Lokacija: Varaždin
Post
Postao/la WeizenIwo » čet vel 05, 2015 8:56 pm
ok, super. vidimo se.

-
Vlado
- Postovi: 95
- Pridružen/a: čet ruj 12, 2013 10:59 am
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Vlado » čet vel 05, 2015 8:59 pm
WeizenIwo je napisao/la:Da li ima u okviru ove forumske zajednice neko zajedničko druženje na kojem bi se našlo više ljudi zajedno i skuhalo pivu s ciljem da i oni koji manje znaju dobiju znanja od onih koji više znaju i dalje prenose?
Ili to ide po principu da se ljudi koji se znaju skupa dogovore pa skupa kuhaju?
A uvijek ti i ostaje opcija da se pridružiš nekome u kuhanju kao što je kolega napravio
http://www.pivarstvo.info/forum/viewtop ... highlight=
Pivari su dobri ljudi i uvijek će se naći netko da ti pomogne u startu.
Zadnja izmjena:
Vlado, dana/u čet vel 05, 2015 8:59 pm, ukupno mijenjano 1 put.
-
munja
- Postovi: 295
- Pridružen/a: sri vel 27, 2013 10:05 am
- Lokacija: Šibenik
Post
Postao/la munja » čet vel 05, 2015 8:59 pm
WeizenIwo je napisao/la:Da li ima u okviru ove forumske zajednice neko zajedničko druženje na kojem bi se našlo više ljudi zajedno i skuhalo pivu s ciljem da i oni koji manje znaju dobiju znanja od onih koji više znaju i dalje prenose?
Ili to ide po principu da se ljudi koji se znaju skupa dogovore pa skupa kuhaju?
najcesci princip je da ljudi kuhaju sami i iskustva razmjenjuju tu na forumu
ima i drugih
principa ali nisu toliko zastupljeni, rijetko se nadje dobra dusa koja ce od nule sve nauciti nekog koga to
zanima. svaka cast tim ljudima!
-
isvara
- Postovi: 2120
- Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
- Lokacija: pž
-
Kontakt:
Post
Postao/la isvara » čet vel 05, 2015 9:57 pm
u nedjelju kuhanje....
jel ima netko dovoljno lud da dojaše do Požege ???
vrata Pivovare Pivan su uvijek otvorena svim ljudima dobre volje..... koji su željni znanja....

Pivo teče bubrezi se liječe !