zemni plin ili plin boce?

... razne, manje tehničke diskusije

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
jonathan livingston
Postovi: 402
Pridružen/a: pon pro 30, 2013 11:12 pm
Lokacija: zg
Kontakt:

Post Postao/la jonathan livingston » sri sij 20, 2016 8:17 am

Slažem se, na knap je. Inače za 60l u kotlu koji ima svoje ložište i plašt oko kotla, (kao ovaj) je dovoljno.
http://www.strojarstvo-branilovic.hr/wp ... t-inox.jpg

Problem kod pivskih bačvi je da ti je plamenik previše udaljen od dna bačve i nema plašt koji dodatno grije bačvu sa strane.
Mislim da bi bilo daleko učinkovitije ugraditi plamenik u obruč na pivskoj bačvi. Viđao sam to na oglasima ovih koji prerađuju pivske bačve za gulaš kotlove.

Avatar
AlkoholUnited
Postovi: 426
Pridružen/a: pon stu 16, 2015 5:39 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la AlkoholUnited » sri sij 20, 2016 9:53 am

Ok znaci uzimam nesto jace.
Dali se moze i dali itko zna tocno kako prebacit tamburu (plamenik) na zemni plin sa onog iz boce?
Dođoh, vidjeh, popih, odoh..

Businessman
Postovi: 154
Pridružen/a: pon pro 08, 2014 8:31 pm
Lokacija: Fericanci

Post Postao/la Businessman » sri sij 20, 2016 3:13 pm

ja skuham 100L na tamburu na gradski plin, koliko sam skuzio nekih 20-30kn je trosak

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » sri sij 20, 2016 6:32 pm

AlkoholUnited je napisao/la:Ok znaci uzimam nesto jace.
Dali se moze i dali itko zna tocno kako prebacit tamburu (plamenik) na zemni plin sa onog iz boce?
samo treba zamjeniti sapnicu ( dizu) i kliznim limičem na vratu tambure podesiti da plamen bude plavi.sapnica je u nutarnjoj strani ventila pa treba odvrnuti ventil.... trgovac ili serviser ( koji ih imaju ) bi mogli znati koja veličina je adekvatna zamjena ali sigurno mora biti veča jer zemni-gradski ima manju kalorijsku vrijednost.

Ž :pivo3: :hmelj:

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » sub sij 23, 2016 2:53 am

Ja čak nisam ni sapnicu (diz/n/u) menjal, samo podesiti s plehekom malo omjer zrak/plin (na plavo/zeleni) i sve bude u redu. Ipak "tambura" ima dosta snage za gurati i "zemljaka" kroz dizu, za "naše" potrebe.
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

Avatar
AlkoholUnited
Postovi: 426
Pridružen/a: pon stu 16, 2015 5:39 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la AlkoholUnited » ned vel 14, 2016 3:48 pm

Instaliran je mrezni plin u prostoriji koju sam predvidio za kuhanje pive, probao sam zagrijati 40 l vode na tamburu (plamenik) od 5,5 kw medjutim pokazalo se blagom katastrofom. Prije toga sam obisao par trgovina-povlaka servisa koji bi eventualno migle imati dizne za zemni plin, ali ovdje u Djakovu nisam uspio nista naci, jedino sto sam dobio cudne poglede i odgovore "tko jos tamburu prebacuje na zemni" i sl, al dobro od kada slazem opremu za pivarenje navikao sam da sa cudom gledaju na moja pitanja i zahtjeve.
Posto nisam uspio naci nista mozda vi znate dje ima tih dizni za tamburu ili ako se prosiruje ova postojeca dizna na koji nacin ju prosiriti?
Dođoh, vidjeh, popih, odoh..

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » ned vel 14, 2016 5:05 pm

da riješimo problem-atiku , skoknul sam do suseda plinar-majstora !
ne zna koja je točno diza na tamburi al u načelu i sam proširuje dize kad nema odgovarajuću .npr: najmanja na štednjaku je 0,5 (vrj. milimetara ) za butan.takvu mjenja sa 0,7 za zemni . onaj veči koji ima 0,8 , mjenja sa 1,1 itd .
probaj kalibrirati ,izmjeriti kolka je rupa na dizi tambure pa izračunaj kolko bi ju trebalo proširiti . nekak si mislim da ak počneš sa 1 mm svrdlom da nebudeš puno fulal . ak nemaš svrdlo možeš si pomoči sa brušenjem nekakve šipke ( npr kišobrana ,brusiš ju u kvadrat profil pa bušiš rubovima ) al to je več improvizacija, nekome možda komplicirana.probaj

za dobru volju zahvalio sam mu flašom domače pive i dobio osmjeh -ko vrata :D

Ž :hmelj: :pivo3:

Avatar
AlkoholUnited
Postovi: 426
Pridružen/a: pon stu 16, 2015 5:39 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la AlkoholUnited » ned vel 14, 2016 8:38 pm

znaci 1,1 sada bar imam neku smjernicu, najveca koju sam ja nasao bila je 0,8 ugl ni od kakve pomoci... sutra kupujem par komada 1mm svrdla i bacam se na posao...


Zahvaljujem na informacijama!
Zadnja izmjena: AlkoholUnited, dana/u pon vel 15, 2016 11:47 am, ukupno mijenjano 1 put.
Dođoh, vidjeh, popih, odoh..

Chvembo
Postovi: 183
Pridružen/a: sri kol 04, 2010 12:13 pm
Lokacija: Bistra

Post Postao/la Chvembo » pon vel 15, 2016 9:02 am

Ovo sam na drugoj temi napisao. Thomgas ima na njuskalu cijelu ponudu. Kad dodjem doma provjerit cu promjer dizne na kupljenom ventilu.

Edit: sad sam pogledao po netu, za zemni promjer dizne treba biti barem 1.6mm za snagu 5.5-6kW
1.15-1.3mm je za 3kW

Ja sam si u garaži sredio plinsku instalaciju gradskog plina s 2 priključka 1/2", te dva standardna 5kW plamenika preuredio na gradski plin. Nakon preuređenja čini mi se da mogu postići jači plamen i brže sve ugrijati nego na bocu. Za preuređenje potrebno je kupiti ventil za plamenik predviđen za gradski plin koji ima veću diznu i vrat za deblje crijevo, odgovajuće armirano crijevo i holender priključak za spoj na plinsku instalaciju. Sve dijelove sam kupio u TomGas, iznad bolnice u Dubravi, na putu prema Markuševcu. Cijena je:
ventil 31kn
http://www.thomgas.hr/GoodDetails.aspx?GoodID=1997
crijevo 32kn/m, uzeo sam 3m po plameniku
http://www.thomgas.hr/GoodDetails.aspx?GoodID=5444
holender priključak 20kn
2kom šelne 10kn
ukupno 157kn po plameniku, a to što nema zafrkancije s bocama - neporcjenjivo, samo odvrnem ventil Very Happy

Avatar
AlkoholUnited
Postovi: 426
Pridružen/a: pon stu 16, 2015 5:39 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la AlkoholUnited » pon vel 15, 2016 11:46 am

Posto vec imam i ventil i dizne prvo cu probati sa prosirivanjem ako ne onda mi je ovo solidan plan B, vec sam razmisljao o nekom drugoj soluciji ako ova ne uspije.
Posto si ti to vec napravio i upogonio, onda imam jos jedno pitanje; koliko je plamenik spusten u odnosu na dno lonca ili bacve kije zagrijava?
Dođoh, vidjeh, popih, odoh..

Chvembo
Postovi: 183
Pridružen/a: sri kol 04, 2010 12:13 pm
Lokacija: Bistra

Post Postao/la Chvembo » pon vel 15, 2016 4:50 pm

Gornji dio tambure, otvore rupica, postavis cca 2-3cm ispod ruba bacve. Ja imam plamenik s tvornickim cetvrtastim okvirom i to je ok. Ne smije biti ni previsoko, vrk plamena treba dirati dno bacve.

Avatar
AlkoholUnited
Postovi: 426
Pridružen/a: pon stu 16, 2015 5:39 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la AlkoholUnited » pon vel 15, 2016 6:33 pm

Sto se tice visine to ce biti onda to slucajno sam i podesio tako, dizne sam prosirio svrdlom od 1.5 mm i moram priznati da nisam bio zadovoljan, na kraju sam uzeo neko tanko svrdlo iz pribora koje sam imao mozda cak i 1,9 i probusio, tek ssad je super...
Dođoh, vidjeh, popih, odoh..

Avatar
AlkoholUnited
Postovi: 426
Pridružen/a: pon stu 16, 2015 5:39 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la AlkoholUnited » pon vel 15, 2016 6:34 pm

Sto se tice visine to ce biti onda to slucajno sam i podesio tako, dizne sam prosirio svrdlom od 1.5 mm i moram priznati da nisam bio zadovoljan, na kraju sam uzeo neko tanko svrdlo iz pribora koje sam imao mozda cak i 1,9 i probusio, tek ssad je super...
Dođoh, vidjeh, popih, odoh..

Dare121
Postovi: 20
Pridružen/a: sri tra 01, 2015 1:44 pm
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la Dare121 » pet tra 29, 2016 3:57 pm

3-4 kuhanja sa plinskom bocom, sa običnim plamenikom iz peveca za kotlovinu, samo što nije običan regulator tlaka, nego sa jačim protokom plina, kotao 90 l i svako kuhanje 60 l pive se dobije.. zadovoljan sa brzinom kuhanja..

erda
Postovi: 620
Pridružen/a: pon stu 07, 2016 11:42 am
Lokacija: Osijek

Re:

Post Postao/la erda » ned lis 15, 2017 9:33 pm

AlkoholUnited je napisao/la:
pon vel 15, 2016 6:34 pm
Sto se tice visine to ce biti onda to slucajno sam i podesio tako, dizne sam prosirio svrdlom od 1.5 mm i moram priznati da nisam bio zadovoljan, na kraju sam uzeo neko tanko svrdlo iz pribora koje sam imao mozda cak i 1,9 i probusio, tek ssad je super...
Jel jos uvijek kuhas na zemni?? Imas neku sliku?

Odgovori