Bicikli i pivo

sve što dobro paše uz njega... Postovi u stilu "Zec u pivu" ili "Moje omiljene cigare uz stout" ili... ma shvatili ste

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
grga-osijek
Postovi: 1192
Pridružen/a: pet srp 17, 2015 12:50 pm
Lokacija: osijek

Post Postao/la grga-osijek » uto svi 03, 2016 8:43 am

Svako Vam pivo bilo odlično pedalaši.
Sad sam i ja donio odluku da čim stane ova kiša u pogonim mog penzionerskog Vortex-a.
Ako budete nešto organizirali po sl.i bar. spreman sam biti prateće vozilo sa zelenim rotirkama :hmelj: :hmelj:
Kiki šteta je ne iskoristiti prekrasnu prirodu Borovika , probaj malo poraditi na nekom okupljanju druženju (ako može nočenje u šatorima, malo logorske vatre , slanine i pokoja animir- dama) bilo bi super.
Nego jesi li ti onaj drugi s desna nabildani trijatlonac? :indianabeer:
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Bolje malo pivo nego veliko hvala

kiki
Postovi: 381
Pridružen/a: čet ruj 17, 2015 12:53 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la kiki » uto svi 03, 2016 9:02 am

Koja si ti Grle legenda. Kako si samo to iskopo!?! Da, to sam ja. ovim putem vas pozivam na Triatlon a stavit ću i službeni poziv. Ako sam ga ja završio 2put, onda to može svako. Fascinantno je prelaziti svoje granice i nevjerojatno puno ljudi konta za sebe da to ne može završit (a može) a neki se ne žele "sramotit" što je bzw. Grle trenutno smo u organiziranju nečeg većeg ali bit će i to. Misliš da mi nije palo na pamet jedno onako neformalno druženje? Dogovorit ćemo se oko toga. Ja mogu dobiti ključ od planinarskog doma u kojem može spavat oko 15-20ljudi u vrećama a neko bi mogo i u šator. Biciklistički pivari bi mogli isprobat naše staze, tko se želi okupat, okupat... Ognjište ima, drva ima, slaninu si ponesete od kuće (osim Isvare i mene :-) da se ne opterećujemo sa organizacijom jer naglas bi bio na neformalno. Al o tom....Bit će...i da, tamo kod doma nema struje jer ju nismo htjeli uvesti i nema signala. Apsolutni mir....
I may be a vegan but i still eat pussy

http://bogbogova.blogspot.hr/

Avatar
grga-osijek
Postovi: 1192
Pridružen/a: pet srp 17, 2015 12:50 pm
Lokacija: osijek

Post Postao/la grga-osijek » uto svi 03, 2016 9:17 am

Sory za slaninu (ni riba ni žabe baš ništa???).
Tvoje 21. mjesto(2014) je za mene pivarski mit a vrijeme 1:34:16 nemoguća misija.
Sin mi ionako kaže da sam podjetinjio od kako kuham pivo .
Utjeha mi je što žena kaže :"pusti ga vidiš da se podmlađuje!"
Don je bio u pravu kad mi je rekao da će moja staračka disleksija biti izliječena kvascima.
Uglavnom jedva dočekujem taj dan.(brže okreći te pedale)
:pivo4: :pivo4: :guiness: :guiness: (biti će i crno savršeno, ne brigaj)
Bolje malo pivo nego veliko hvala

Avatar
darioklc
Postovi: 281
Pridružen/a: sri kol 28, 2013 11:28 am
Lokacija: Karlovac
Kontakt:

Post Postao/la darioklc » ned svi 15, 2016 7:19 pm

Jučer sam se malo vozikao po zapadnoj Slavoniji, Papuku i tim dijelom.
https://www.strava.com/activities/575895658
Cirka 225km.
Ali imam i pivsku priču. Na večeri za one koji su završili vožnju nosio sam svoju novu Beerokratski Uhmelj majicu.
http://giftonaut.com/majica_uhmelj.html

I naravno, dotakao se nekih diskusija oko pive pa sam malo spomenuo kuhanje pive i tak to, kad jedan čovjek kaže, jesam li čuo za Slawoner pivo, da je kao jako dobro. :-)
Naravno da je svatko čuo za Slawonera tko je član ovog foruma, nažalost nismo prolazili kroz Požegu tako da sam bio uskraćen za to zadovoljstvo. :-)

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » ned svi 15, 2016 7:40 pm

svaka čast na pothvatu :zivjeli2: :hmelj: :pivo3:

kiki
Postovi: 381
Pridružen/a: čet ruj 17, 2015 12:53 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la kiki » ned svi 15, 2016 7:48 pm

Svaka ti dala Dario! JeBačka tura a i majica je prva liga. Nisi bio na druženju u Osijeku pa ću ti pokazat moju maju slika
I may be a vegan but i still eat pussy

http://bogbogova.blogspot.hr/

Avatar
darioklc
Postovi: 281
Pridružen/a: sri kol 28, 2013 11:28 am
Lokacija: Karlovac
Kontakt:

Post Postao/la darioklc » ned svi 15, 2016 9:23 pm

Ovo mi je bila najduža vožnja, a ujedno i najduža vožnja bez pive. Popio tek jednu Staropramen na kraju. :-)
Bilo je situacija kada sam jedva stajao od grčeva na jedno 180tom kilometru, ali ipak je prošlo.

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » ned svi 15, 2016 9:47 pm

Moja najduža tura bila je 280 km, Kutina - Omišalj. Sam k'o cucak, al' nije mi žao bilo ni trenutka.
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

kiki
Postovi: 381
Pridružen/a: čet ruj 17, 2015 12:53 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la kiki » ned svi 15, 2016 10:02 pm

Kad iđeš tamo di ima grčeva Dario.
Eej, bravo Done! Otići ću i ja jednom s bicom do mora priko Bosne, to mi je oduvijek bila želja. I da, nisi spomenuo pivo u postu. Sad će ti bajam reć da je ovo IPAk pivarski forum. Najebo si.
I may be a vegan but i still eat pussy

http://bogbogova.blogspot.hr/

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » ned svi 15, 2016 10:26 pm

moja najduža tura je bila 30 km -tam i natrag kad su me naterali da idem po starter za piliće. zbiciklom . o tome pričamo , neee . i tak ... :|

ps. zaboravih reč , nije bilo u komadu . stao sam na pivu . ipak je ovo pivarski forum . neee :pivo3: :hmelj: :zivjeli2:

ps.2 . heehe :lol: kiki smutnjo.-...znam da znaš :hmelj: :pivo3:
Zadnja izmjena: mali badem, dana/u ned svi 15, 2016 10:40 pm, ukupno mijenjano 1 put.

stane2006
Postovi: 315
Pridružen/a: uto sij 21, 2014 4:55 pm
Lokacija: Orašje

Post Postao/la stane2006 » ned svi 15, 2016 10:37 pm

Moja najduža tura je bila 258km Pula-Karlovac ali ne biciklom nego pješke :oops:

kiki
Postovi: 381
Pridružen/a: čet ruj 17, 2015 12:53 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la kiki » ned svi 22, 2016 6:40 am

Nekidan ili ajd budimo točniji 18.05. sam dobio poziv na općinski sud u Osijeku da svjedočim za neku provalu u kafić. Iskreno nisam ni znao za koju provalu sam došao svjedočit jer ih je bilo 4 u dvije godine. Naravno da mi se nije išlo ali onda sam okrenuo sve u svoju korist i iskoristio taj dan za trening pa sam otišao biciklom na sud. Čak sam zamislite bio plaćen za trening čitavih 0,75kn po kilometru ilitiga 55,50kn i to isplata odmah preko suda u računovodstvu. I da, ovo je pivarski forum pa moram priznati da sam 5kn od tih 55 odma iskoristio da na klupi ispred dućana u Šodolovcima, mrknem jedan Jelen u povratku. Ne kontam zašto su mu ocjene tako loše al meni je to od ovih sronjavih "domaćih" lagera najjača piva.
Vozio sam mtb Cube 29 sa ogromnim ripnama na gumama i trudio se do OS pičiti u što jačem ritmu. Po ulasku u OS sam napravio printscreen Sports Trackera.

slika

Imao sam prosječnu brzinu 26,4 sve do zadnji km do kružnog toka Đakovština, ali jedan semafor i onaj raniji kruzni tok su me usporili pa je palo kao što piše na slici na 26,2.

slika

Nazad se nisam baš trudio voziti brzo nego opušteno. Nisam se nikom javljao od pivara jer sam poslije suda iskoristio vrime da posjetim dicu, a mislim da mi ne bi bilo pametno da sam se s nekim nalio. Ipak je ovo bio trening. :lol: :?
I may be a vegan but i still eat pussy

http://bogbogova.blogspot.hr/

HercJan
Postovi: 20
Pridružen/a: uto lis 21, 2014 2:19 pm
Lokacija: Zagreb (Jarun) - Hercegovac (Grobljanska)

Post Postao/la HercJan » uto svi 24, 2016 11:11 am

Samo jako kiki! :)

kiki
Postovi: 381
Pridružen/a: čet ruj 17, 2015 12:53 pm
Lokacija: Đakovo

Pivo i triatlon

Post Postao/la kiki » čet lip 09, 2016 2:52 pm

Prijave za Amaterski triatlon Borovik 2016 su otvorene!
Triatlon se održava na jezeru Borovik 18.06.2016. (subota).
Prijava postaje važeća uplatom startine na račun Planinarskog Društva. Uplata do 12.06. iznosi 70,00 kuna i uključuje natjecateljski paket (majica, bon za ručak, piće PIIIIVOOOO), nakon tog datuma kotizacija iznosi 100,00 kuna bez garancije natjecateljskog paketa.
Prijave s vašim osnovnim podacima
(Ime i prezime,adresa,godište,veličina majice) i dokazom o uplati
(skeniranom ili uslikanom uplatnicom) poslati porukom u inbox ili na mail: triatlon.borovik@gmail.com
Podaci za uplatu:
Planinarsko društvo Đakovo
Adresa: V. Nazora 1
Žiro račun (IBAN): HR93 234 000 911 101 114 66
Opis plaćanja: Ime i prezime natjecatelja
uplata: 70,00kn
Prijave i uplate mogu se izvršiti i osobno u Đakovu:
- Centar Tehnike (B.Jelačića 14) - Mario Pinjuh
- Bike Shop Ljubas (B:Jelačića 49)
- Euro - Bike, trgovina Majić (V.Nazora 6)slika
I may be a vegan but i still eat pussy

http://bogbogova.blogspot.hr/

Avatar
Alivio
Postovi: 1071
Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
Lokacija: SB

Post Postao/la Alivio » čet lip 09, 2016 7:29 pm

Plivanje mi slabo ide ..Trčanje nikako nakon tri operacije koljena ..Biciklom mogu dobro šibati ali nakon što su mi popalili Treka vozim neku gradsku kršinu koja samo što se nije raspala ..
Znači da mi preostaje samo ribolov i ostale dječje radosti ..
:mrgreen: :loce:
Čovjek uči dok je živ i na kraju umire glup.

Odgovori