Iskustva s prodajom/kupovinom/razmjenom

sve što dobro paše uz njega... Postovi u stilu "Zec u pivu" ili "Moje omiljene cigare uz stout" ili... ma shvatili ste

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Tomyslav
Postovi: 89
Pridružen/a: ned pro 10, 2017 12:14 pm

Iskustva s prodajom/kupovinom/razmjenom

Post Postao/la Tomyslav » pet srp 27, 2018 9:08 am

Ovaj topic sam započeo pošto vidjet da nema sličnog, a htio bi pohvaliti kolegu timi-a s kojim sam napravio razmjenu hmeljeva
ja sam njemu poslao mosaic, a on meni hrpu svega i za to mu hvala, a još uz to me besplatno i educira preko vibera o svemu i svačemu (valjda mu nisam dosadan)

pa sam zamislio da ovdje ostavite pohvale i pokude za ekipu od koje kupujete ili razmjenjujete da imamo nekakav feedback ili ih samo želite nahvaliti ko ja njega :mrgreen:
živjeli :pivo4: :pivo4:

a ka ta g na eee
Postovi: 226
Pridružen/a: pon sij 23, 2017 8:45 pm
Lokacija: zagorje zelene

Re: Iskustva s prodajom/kupovinom/razmjenom

Post Postao/la a ka ta g na eee » pet srp 27, 2018 9:34 am

sva iskustva do sad super osim "Novopecenog" kojeg niti vise nema na forumu, ali u slucaju da saljete nesto u Vinkovce pripazite da lik nema novi account ;)

Avatar
Pemac
Postovi: 729
Pridružen/a: uto stu 14, 2017 5:06 pm
Lokacija: Hercegovac/Jarun

Re: Iskustva s prodajom/kupovinom/razmjenom

Post Postao/la Pemac » pet srp 27, 2018 10:24 am

Super tema. Takoder sva iskustva pozitivna, osim sto bi pokudio sam sebe, kod grupne sa hmeljom Poljo me čekao debelo preko mjesec dana (svasta se izdogadalo), ali eto i to se rijesilo.

Nego da stvarno pohvalim ljude sa kojima sam trgovao:

Zlatko87 - lako se dogovorili, slucajno zaboravio poslati dio, sam se javio da je zaboravio i ekspresno poslao prije neg je i prva posiljka stigla. Jako korektno od njega.

Chuky - bog od covjeka. Uzeo mlin od njega, sve super, culi se. Pomogao mi oko sadnje hmeljeva savjetima. Lik je BOG! Haha

Strunki - rizomi. Kupio 10, poslao 12 ili 13 vise ni ne znam. Samo se jedan nije uhvatio, vjerojatno bi i svi, moj postar usrao stvar sa paketom... odlicna "trgovina"

Mlaen - poslao mi hrpu sitnarija uz kontrolnu kutiju koje mislim nisu ni bili u cijeni. Super potez.

Krešo - hmelj. Nema se tu sto reci. Na njegovoj temi ga dovoljno hvale.

Tantal - lonac sa laznim dnom. Kako na fotkama tako i stvarno. Zadovoljan sopingom.

A ka ta g na eee - lonac 70l. Covjek je kod prodaj odmah rekao da mu je lonac udubljen, poslikao to, nije nista skrivao, dao fer cijenu. Prezadovoljan.

Ako sam koga zaboravio ili pomijesao jebga. Nije namjerno.

Avatar
Poljo
Postovi: 2559
Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Iskustva s prodajom/kupovinom/razmjenom

Post Postao/la Poljo » pet srp 27, 2018 1:29 pm

Toples - ne preporucam.. covjek je seljacina. bilo da kupuje ili prodaje. kad prodaje da neku nabavnu cijenu koja kao izgleda jeftinije, ali onda te navuce, pa popijes 5-6 rundi i ostanes bez 100-200kn. kad kupuje da ti npr 100kn za vrecu hmelja, i onda nakon 5-6 rundi se vratis doma i bez hmelja i bez para. Izbjegavati.
slika

Puyol
Postovi: 799
Pridružen/a: ned pro 25, 2016 12:11 am
Lokacija: Zagreb

Re: Iskustva s prodajom/kupovinom/razmjenom

Post Postao/la Puyol » pet srp 27, 2018 8:44 pm

Slazem.se, zaobilazite toplesa u sirokom krugu... Sigurno nema slucajno uvijek koji stc, vagu na 2 decimale i slicne pizdarije na lageru...ove vage samo neki cudaci kupuju, a i piva mu nije bas nes (mozda samo za 36+bodova)..covjek je u biti samo zeljan paznje i popljuvat ce vam.pivu jer ima nesto malo tanina u sebi...mislim stvarno, a ti znas da ti je piva bomba i da treba bit tako gorka...

Avatar
timi
Postovi: 460
Pridružen/a: ned svi 05, 2013 7:07 pm
Lokacija: Osijek

Re: Iskustva s prodajom/kupovinom/razmjenom

Post Postao/la timi » sub srp 28, 2018 3:29 am

Tomyslav je napisao/la:
pet srp 27, 2018 9:08 am
Ovaj topic sam započeo pošto vidjet da nema sličnog, a htio bi pohvaliti kolegu timi-a s kojim sam napravio razmjenu hmeljeva
ja sam njemu poslao mosaic, a on meni hrpu svega i za to mu hvala, a još uz to me besplatno i educira preko vibera o svemu i svačemu (valjda mu nisam dosadan)

pa sam zamislio da ovdje ostavite pohvale i pokude za ekipu od koje kupujete ili razmjenjujete da imamo nekakav feedback ili ih samo želite nahvaliti ko ja njega :mrgreen:
živjeli :pivo4: :pivo4:
pivar je tu da pivaru pomogne na bilo koji nacin, nemoj previse hvaliti jer si i ti svoj dio odradio vrhunski! ;)
:pivo4: :pivo4: :pivo4:

Chuky
Postovi: 147
Pridružen/a: pet sij 20, 2017 12:02 pm
Lokacija: Svinjarevci Vukovar

Re: Iskustva s prodajom/kupovinom/razmjenom

Post Postao/la Chuky » pet stu 30, 2018 10:18 am

a ka ta g na eee je napisao/la:
pet srp 27, 2018 9:34 am
sva iskustva do sad super osim "Novopecenog" kojeg niti vise nema na forumu, ali u slucaju da saljete nesto u Vinkovce pripazite da lik nema novi account ;)
Kako je netko objavio njegovu fotku, prepoznao sam ga na jednom pivarskom druženju. Lik je vrlo naporan, pivo mu otrov od klorofenola, više mi je zbunjola nogo prevarant. Obzirom da Vk nema mnogo pivara na forumu veliki su izgledi da naletite na njega, a trgovanje ne preporučam.

Tomyslav
Postovi: 89
Pridružen/a: ned pro 10, 2017 12:14 pm

Re: Iskustva s prodajom/kupovinom/razmjenom

Post Postao/la Tomyslav » pon sij 21, 2019 9:58 am

evo opet ja nešto tržio tu s ekipom, a kako me gripa satrla nisam se tjedan dana mogao ustati iz kreveta da kažem utiske i zahvalim se svima na susretljivosti i robom

kupio sam kotao od Kocke, e onda kad sam već kupio kotao uzao ja od čovjeka i dva točionica, sve me bilo sram kak mi ih je jeftino dao (akcija 1+1 gratis) uglavnom čovjek je ljudina i baš sam se ugodno iznenadio te hvala mu na svemu

a 4 kega sam uzeo od Poljo-ta tj njegovog frenda i tu hvala dečki kaj ste me čekali par dana duže
kegovi su ok i poslužit će još dugo (nisam ih još oprao, a vidim da su pod tlakom)
mogli ste pive ostavit nutra bar nešto :mrgreen:

Blasko
Postovi: 5
Pridružen/a: ned ruj 30, 2018 9:36 pm

Re: Iskustva s prodajom/kupovinom/razmjenom

Post Postao/la Blasko » pon vel 25, 2019 12:49 pm

Puyol- izgnjavio covjeka maksimalno preko whatsappa i sve mi strpljivo objasnio i na sve odgovorio.. Tnx

Puyol
Postovi: 799
Pridružen/a: ned pro 25, 2016 12:11 am
Lokacija: Zagreb

Re: Iskustva s prodajom/kupovinom/razmjenom

Post Postao/la Puyol » pon vel 25, 2019 1:52 pm

A vidi, mozda sam ti samo maglu prodao, nikad ne znas 😎

Blasko
Postovi: 5
Pridružen/a: ned ruj 30, 2018 9:36 pm

Re: Iskustva s prodajom/kupovinom/razmjenom

Post Postao/la Blasko » pon vel 25, 2019 2:49 pm

😀😀 u svakom slucaju sve se popije i uvijek fali!!!

miljek
Postovi: 43
Pridružen/a: uto pro 29, 2015 5:34 pm
Lokacija: Vrbovec

Re: Iskustva s prodajom/kupovinom/razmjenom

Post Postao/la miljek » ned srp 07, 2019 9:09 pm

Evo da se i ovim putem javno zahvalim i pohvalim ljudine! Dakle, bez nekog prethodnog posebnog poznanstva (upoznali se na jednom druzenju i to je to) u subotu u 10 navecer su me Toples i Puyol spasili...
Naime, frend i ja smo skuhali dva kega za njegovu svadbu, i kad smo dosli na lokaciju ispostavilo se da imaju samo ball lock konektore, a mi smo dofurali pin lock kegove...
Kako sam ja na 1h voznje od zga, u 10 navecer sam ugnjavio prvo Toplesa koji mi je dao broj moba, a onda i Puyola, koji mi je bez puno razmisljanja posudio par konektora! Ljudi, kapa do poda i oprostite na gnjavazi...
Zivjeli! :pivo3:
BREWeRAJ

Avatar
Pemac
Postovi: 729
Pridružen/a: uto stu 14, 2017 5:06 pm
Lokacija: Hercegovac/Jarun

Re: Iskustva s prodajom/kupovinom/razmjenom

Post Postao/la Pemac » ned srp 07, 2019 9:16 pm

Vec odavno se zna da su njih dvoje dobri duhovi foruma. Ali to nije razlog da ih i dalje ne hvalimo. Meni rijesili keg i stc jucer... ma kraljevi.

PeroPivar
Postovi: 63
Pridružen/a: pon ožu 18, 2019 8:09 am

Re: Iskustva s prodajom/kupovinom/razmjenom

Post Postao/la PeroPivar » pon srp 08, 2019 9:06 am

Ja bi isto pohvalio kolegu Toplesa. Jako fer trženje prvi put, a drugi put sam došao po nekakv mjerač/vagu ili tako nešto i dobio sam ga na poklon kao novi homebrewer. Samo riječi hvale od mene.
Možda bi preživjeli dan bez piva, no zašto riskirati?!

Avatar
Toples
Postovi: 2019
Pridružen/a: pet vel 06, 2015 1:25 pm
Lokacija: Zagreb-Srednjaci/Sisak-Zeleni Brijeg
Kontakt:

Re: Iskustva s prodajom/kupovinom/razmjenom

Post Postao/la Toples » pon srp 08, 2019 1:02 pm

Pemac je napisao/la:
ned srp 07, 2019 9:16 pm
Vec odavno se zna da su njih dvoje dobri duhovi foruma. Ali to nije razlog da ih i dalje ne hvalimo. Meni rijesili keg i stc jucer... ma kraljevi.
dobro da si mi rekao da mi puyol ne pobjegne s parama :mrgreen:
save a tree - drink beer

Odgovori