Popis site-ova za nabavku sirovina

... koje koristite i gdje ih nabaviti

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Travolta
Postovi: 121
Pridružen/a: sub stu 05, 2011 1:25 pm
Lokacija: Sl.Brod

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la Travolta » sri lis 10, 2018 6:22 pm

Poljo je napisao/la:
sri lis 10, 2018 12:31 pm
Meni je beershop oduvijek bio za kupit nesto u zadnji tren kad skuzim da mi fali. (tipa vrecica-2 kvasca) Ili za kupit vrecu slada. Sladovi imaju ok cijene.. Ja ne znam kome on uspjeva uvaljat amarillo za 97kn 100g i ostale hmeljeve u slicnom cjenovnom rangu.
Kod SZP mi je problem jedino sto nemaju neke ponude za vece kolicine, a 275kn za 25kg pale ale slada mi je ipak puno ako ga mogu kupit za 175kn.
Skuzio sam da mi je mojepivo taman neki najbolji balans oba svijeta. Imaju ok startne cijene a na kolicine se po defaultu obracunava popust.
Da nije ni meni jasno zasto sve za pivo nema ponude za pakiranja od 25kg,mozda bi netko mogao sibnuti porku Mariu ili Davoru da se vidi jel bi se to moglo rjesiti?

ihm8888
Postovi: 10
Pridružen/a: pon sij 08, 2018 5:00 pm

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la ihm8888 » sri lis 10, 2018 7:30 pm

Poljo je napisao/la:
sri lis 10, 2018 12:31 pm
Meni je beershop oduvijek bio za kupit nesto u zadnji tren kad skuzim da mi fali. (tipa vrecica-2 kvasca) Ili za kupit vrecu slada. Sladovi imaju ok cijene.. Ja ne znam kome on uspjeva uvaljat amarillo za 97kn 100g i ostale hmeljeve u slicnom cjenovnom rangu.
taj sam :lol:
beershop mi je na walking distance pa stvar inercije - prošećem, kupim i brewam. no mislim da je s time gotovo sad nakon godine ipo; iako mi je uvijek taj čin odlaska u dućan kupiti sastojke za kuvanje bilo "napeto" :D

gav
Postovi: 134
Pridružen/a: ned stu 27, 2016 9:06 pm
Lokacija: zagreb, vinogradska
Kontakt:

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la gav » čet stu 22, 2018 12:29 pm

Samo da znas, Beershop radi 16.00 do 19.00 kao pise na stranice.
Jucer sam potvrdio preko email.

*igor*
Postovi: 212
Pridružen/a: uto stu 18, 2014 7:13 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la *igor* » čet stu 22, 2018 4:51 pm

Ja bio jučer tamo, normalno radi.

gav
Postovi: 134
Pridružen/a: ned stu 27, 2016 9:06 pm
Lokacija: zagreb, vinogradska
Kontakt:

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la gav » pet stu 23, 2018 4:48 pm

Ja sam bio jucer isto i osim da radi normalno, on mi rekao da ce uskoro biti popust na hmelj. stara berba. :D

Avatar
Poljo
Postovi: 2559
Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la Poljo » pet stu 23, 2018 4:56 pm

Pa jel si on to konacno dao truda i ubacio best malz sladove u webshop? :D
slika

Avatar
kajser
Postovi: 243
Pridružen/a: pet sij 18, 2013 10:57 am
Lokacija: Zagreb/Pula

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la kajser » pon stu 26, 2018 10:00 am

Poljo je napisao/la:
pet stu 23, 2018 4:56 pm
Pa jel si on to konacno dao truda i ubacio best malz sladove u webshop? :D
ima ih vec par mjeseci i na webu iako ne sve. i to na akciji (mislim do kraja 11.) pa su cak i OK cijene :D

Avatar
Poljo
Postovi: 2559
Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la Poljo » pon stu 26, 2018 10:28 am

Ma na webu je imao 4 komada. I onda svaki put prigovara kaj nisi narucio prek weba, sta da je imao guzvu sad za izvagat/samljet/vakumirat :D
slika

Avatar
Toples
Postovi: 2019
Pridružen/a: pet vel 06, 2015 1:25 pm
Lokacija: Zagreb-Srednjaci/Sisak-Zeleni Brijeg
Kontakt:

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la Toples » pon stu 26, 2018 10:30 am

ja zbog uštede svog vremena naručim online jer inače ga čekam 10 minuta ako imma 5 sladova za kupiti
save a tree - drink beer

BravićCRO
Postovi: 109
Pridružen/a: ned sij 03, 2016 1:10 pm
Lokacija: Đakovo, Viškovci

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la BravićCRO » pon stu 26, 2018 9:46 pm

Tamo ne uzimam nista, on i Richard mogu ruku pod ruku ...
Sve sam pare spisko kod Đoku u disko ...

hrc313
Postovi: 1
Pridružen/a: uto stu 27, 2018 8:37 pm

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la hrc313 » sub pro 01, 2018 9:53 pm

Ne znam da li ste vidjeli da se sada otvorio novi dućan za sirovine i ostale potrepštine... na početku je ažuriran link ali na žalost nije stavljeno ništa informacija. Sada da ne bi bilo da ih reklamiram samo sam htjeo podijeliti svoje iskustvo sa njima. Radi se o Brewshop-u (https://brewshop.hr/).

Bio sam neki dan kod njih, naručio sam si potrepštine za stout i reko da divim odma kakve su im cijene i šta sve imaju. Nakon kraju mi je ispalo jeftinije nego u Beershopu. Kako mi se zasada čini Brewshop je jeftiniji ili ima iste cijene. Nakon šta sam išao podići robu malo sam re raspričao sa njima i kažu da se još uhodavaju u posao (ipak su tek krenuli), ali simpa ekipa, imaju dosta iskustva sa pravljenjem piva pa mogu i dati savjet. Mene je iznenadilo šta imaju tekući kvasac, iskreno za to nisam ni znao da se može kupiti (valjda zato jer ga nitko ostali nema :roll: ). Imaju još neke stvari kaj nisam vidio kod ostalih domaćih prodavača (pogotovo kod opreme).

Mislim da je vrijedno ak ikaj baciti oko na njih, podržati još jedan dućan :pivo: :pivo3:

Avatar
Poljo
Postovi: 2559
Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la Poljo » ned pro 02, 2018 10:31 am

Da, dodao sam u prvi post, kroz chat tu se pricalo pa su rekli decki da ce napisat post kad budu imali vise informacija i srede jos neke stvari. Vjerujem zbog nedostatka vremena se to jos nije dogodilo, pa eto, dobar podsjetnik :)
Ugl, shop radi!
slika

Avatar
WexZG
Postovi: 451
Pridružen/a: sri tra 29, 2015 3:09 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la WexZG » ned pro 02, 2018 3:39 pm

Mislim da se decki sam ne zele nametat.. iako su otvaranjem svog shopa konacno meni skratili muku narucivanja iz svezapivo i zajebavanja s paketima.

Za sada sam upoznao samo Tomu i uvijek smo si popili pivce iz njihove kucne radinosti i samo rijeci hvale. Trebalo je ovako nesto Zagrebu. :pivo:

Avatar
jonathan livingston
Postovi: 402
Pridružen/a: pon pro 30, 2013 11:12 pm
Lokacija: zg
Kontakt:

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la jonathan livingston » pon pro 03, 2018 6:42 am

Poljo je napisao/la:
ned pro 02, 2018 10:31 am
Da, dodao sam u prvi post, kroz chat tu se pricalo pa su rekli decki da ce napisat post kad budu imali vise informacija i srede jos neke stvari. Vjerujem zbog nedostatka vremena se to jos nije dogodilo, pa eto, dobar podsjetnik :)
Ugl, shop radi!
Pozdrav svima,

kao što veli Poljo, htjeli smo se obratiti jednim postom, no čuli smo se sa Andrejem u vezi bannera i on nas je zamolio da na forumu ništa ne objavljujemo jer forum nije za komercijalne postove.
Mi to poštujemo i nećemo ništa objavljivati, tako da svi koji su zainteresirani mogu nas pratiti na našem webu, fb i instagramu. :hmelj: :zivjeli2:
brewshop.hr
www.brewshop.hr

Avatar
Pemac
Postovi: 729
Pridružen/a: uto stu 14, 2017 5:06 pm
Lokacija: Hercegovac/Jarun

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la Pemac » pet pro 21, 2018 5:44 am

Jucer bio u brewshopu i stvarno sam pozitivno iznenaden, Tomo je super lik i trudi se da ti kao kupcu stvarno udovolji. Dosao po par stvari na kraju se zadrzao sat vremena uz dobar razg i casu pive. Svaka pohvala i preporuka definitivno.

Odgovori