... razne, manje tehničke diskusije
Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy
-
petro
- Postovi: 862
- Pridružen/a: ned svi 15, 2011 11:51 pm
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la petro » sri tra 11, 2012 11:22 am
Zedni je napisao/la:
... meni je slad pored kreveta u dvije vrece tako da
Ja sam pretvorio sobu od kćerke u pivsku sobu.Mala neće spavati u svojoj sobi pa sam se ja tam uselio pa sad spavam kraj kace u kojoj je 20 kg slada,bačve di fermentira piva,5 gajbi,od toga 3 pune i još jedna kaca u koju su pobacani svi rekviziti za hobi a sve to čuva četa plišanih medvjeda,koala,rakuna,razne lutke a imam i iglu šator!

!
Jebiga,u nedostatku prostora treba smislit nekaj,samo ne bu se mala uvijek bojala spavati u mraku pa kad dobijem izgon iz sobe skupa sa svojim rekvizitima onda bu problem!
-
buky1
- Postovi: 1543
- Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la buky1 » sri tra 11, 2012 11:23 am
Zedni je napisao/la:meni je slad pored kreveta u dvije vrece tako da
A meni hmelj u jastuku
Kod: Označi sve
Mješavina trava za jastuk za spavanje
40 dijelova lavande – despika (Lavandula vera)
30 dijelova plodova hmelja (Humulus lupulus)
30 dijelova listova matičnjaka (Melissa officinalis)
Napunite ovom mješavinom od lanenog platna napravljen jastučić (10 puta 10 cm), koji se može dobro zatvoriti. Staviti ga direktno pod glavu ili ispod jastuka. Kada se jastuk ugrije od topline tijela, ispušta smirujuće supstance koje tada udišemo. Punjenje treba mjenjati svakih sedam dana
-
Ferdo
- Postovi: 2382
- Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am
Post
Postao/la Ferdo » sri tra 11, 2012 9:06 pm
Doug je našao način kako smanjiti cugu.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Opusti se i nastavi kuhati pivo
-
camel
- Postovi: 83
- Pridružen/a: pet stu 26, 2010 1:00 pm
- Lokacija: Župa dubrovačka
Post
Postao/la camel » čet tra 12, 2012 12:27 am
Nadam se samo da nemaš glavobolje kad spavaš kraj fermentora

-
mad_alchemist
- Postovi: 384
- Pridružen/a: uto lip 14, 2011 11:18 am
- Lokacija: Istra
Post
Postao/la mad_alchemist » čet tra 12, 2012 5:39 pm
nema glavobolja kad se spava kraj fermentora, i ne ovisi o vrsti piva ni postotku alkohola. Probao, više puta, ale ne želi fermentirat ispod nule
P.S. Najbolje je kad se ujutro probudiš uz onaj predivan zvuk: "bloop... bloop..."
-
buky1
- Postovi: 1543
- Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la buky1 » čet svi 10, 2012 7:25 am
Jeste li alkoholičar? Ako ste primjetili bar u pozadini onda definitivno jeste!
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
-
Ferdo
- Postovi: 2382
- Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am
Post
Postao/la Ferdo » čet svi 10, 2012 10:30 am
Bogami...od težine se i drvo nagnulo.
Opusti se i nastavi kuhati pivo
-
Svarrogh
- Postovi: 2411
- Pridružen/a: pet lis 22, 2010 1:00 pm
- Lokacija: Vukovar
Post
Postao/la Svarrogh » čet svi 10, 2012 10:38 am
Ferdo je napisao/la:Bogami...od težine se i drvo nagnulo.
A bome i ukrutilo...
-
Ferdo
- Postovi: 2382
- Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am
Post
Postao/la Ferdo » čet svi 10, 2012 10:44 am
Svarrogh je napisao/la:Ferdo je napisao/la:Bogami...od težine se i drvo nagnulo.
A bome i ukrutilo...
Da nije kruto, bi se svinulo.
Opusti se i nastavi kuhati pivo
-
Svarrogh
- Postovi: 2411
- Pridružen/a: pet lis 22, 2010 1:00 pm
- Lokacija: Vukovar
Post
Postao/la Svarrogh » čet svi 10, 2012 10:54 am
Ferdo je napisao/la:Svarrogh je napisao/la:Ferdo je napisao/la:Bogami...od težine se i drvo nagnulo.
A bome i ukrutilo...
Da nije kruto, bi se svinulo.
Ne daj boze i prelomilo

-
Don Genovese
- Postovi: 2768
- Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
- Lokacija: Kutina
Post
Postao/la Don Genovese » čet svi 10, 2012 11:27 am
Da takve dvije griju moje hmeljčiće, već bi bili 4 m visoki

.
-
Ferdo
- Postovi: 2382
- Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am
Post
Postao/la Ferdo » čet svi 10, 2012 12:12 pm
Don Genovese je napisao/la:Da takve dvije griju moje hmeljčiće, već bi bili 4 m visoki

.
Isprintaj sliku i objesi na kolac uz hmelj. Ako ne pomogne hmelju da brže raste sigurno će pomoći kolcu da bude čvršći.
Opusti se i nastavi kuhati pivo
-
Ferdo
- Postovi: 2382
- Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am
Post
Postao/la Ferdo » pet svi 11, 2012 3:24 pm
Hehe
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Opusti se i nastavi kuhati pivo