Čitam ovaj forum već nekih 5-6 mjeseci, a nikako da se registriram
Pozz
Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy
-
XsaleX
- Postovi: 7
- Pridružen/a: pet srp 08, 2016 10:30 am
- Lokacija: Zagreb-Dubrava
Pozz
Pozdrav svima!
Čitam ovaj forum već nekih 5-6 mjeseci, a nikako da se registriram
, pa eto da se predstavim prije nego što postam u neki drugi topic
. Iza sebe imam već 15ak kuhanja, trenutno samo APA i IPA stilovi jer mi najviše odgovaraju. Kuham u stanu tako da sam ograničen prostorom, pa su mi batchevi do 20ak litara max ali šta je tu je
Živim u ZG, kvart Dubrava
Čitam ovaj forum već nekih 5-6 mjeseci, a nikako da se registriram







