Ups!

... razne, manje tehničke diskusije

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » sri tra 03, 2013 10:33 am

Kladim se u pivo da nitko od vas nije nikad razbio hidrometar.
Opusti se i nastavi kuhati pivo

Avatar
ahrga
Postovi: 430
Pridružen/a: pet kol 20, 2010 1:48 pm
Lokacija: Šibenik

Post Postao/la ahrga » sri tra 03, 2013 10:38 am

A izgleda :D
Nego da se ja priključim al sa kaloliferom, al ionako je gotova sezona grijanja :D

edit

Jedino Ferdo čita s razumijevanjem :D

Avatar
nikac
Postovi: 265
Pridružen/a: sub lis 06, 2012 5:16 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la nikac » sri tra 03, 2013 11:36 am

tko kuha taj i razbija :) ^^

Avatar
anito
Postovi: 177
Pridružen/a: sri lip 13, 2012 9:01 pm
Lokacija: Krapina

Post Postao/la anito » sri tra 03, 2013 11:50 am

Ferdo je napisao/la:Kladim se u pivo da nitko od vas nije nikad razbio hidrometar.
al areometar jesmo :twisted:

pklicov
Postovi: 852
Pridružen/a: sri vel 20, 2013 10:11 am
Lokacija: Zagreb, Dubrava

Post Postao/la pklicov » sri tra 03, 2013 11:52 am

Ja sam razbio i hidrometar (za zalijevanje cvijeća) i areometar i termometar i moštomjer :). Trošak ukupni, 120 kuna ali sva sreća u periodu od mjesec dana :).

Avatar
anito
Postovi: 177
Pridružen/a: sri lip 13, 2012 9:01 pm
Lokacija: Krapina

Post Postao/la anito » sri tra 03, 2013 11:54 am

pklicov je napisao/la:Ja sam razbio i hidrometar (za zalijevanje cvijeća) i areometar i termometar i moštomjer :). Trošak ukupni, 120 kuna ali sva sreća u periodu od mjesec dana :).
a tebe onda nije pametno pustiti blizu opreme od stakla :D :lol:

Avatar
anito
Postovi: 177
Pridružen/a: sri lip 13, 2012 9:01 pm
Lokacija: Krapina

Post Postao/la anito » sri tra 03, 2013 9:47 pm

anito je napisao/la:
pklicov je napisao/la:Ja sam razbio i hidrometar (za zalijevanje cvijeća) i areometar i termometar i moštomjer :). Trošak ukupni, 120 kuna ali sva sreća u periodu od mjesec dana :).
a tebe onda nije pametno pustiti blizu opreme od stakla :D :lol:
A ni mene. Ode mi i termometar (u pm) danas kod kuhanja dry stouta. :cry:

Avatar
Oskar
Postovi: 603
Pridružen/a: uto kol 02, 2011 10:00 am
Lokacija: Vrapče, Zagreb

Post Postao/la Oskar » sub tra 13, 2013 9:25 pm

Ovo nije baš neka strgana oprema, al je bila nezgoda. Stradala je sintetička trenirka i pomalo moje ruke (čini se da nije tako strašno).

Skuhao sam kilu belgian candy-ja, ostavio da se malo ohladi i nalio u plastiku. Reko, ionako sam sto puta grijao u mikrovalnoj, nije tako osjetljiva. Nisam računao na to da je ipak pod temperaturom plastika nešto mekša. I pritisnuo sam poklopac na posudu. Plastika je u tom trenu naglo popustila i savila se, a belgian candy je završio po mojoj odjeći i rukama, po podu i oko mene. Fala dragom bogu da su klinci u susjednoj sobi gledali crtić pa nije bilo niti jednog u blizini.

Naravoučenje: lijevati u zagrijano staklo.
Možda nekom ovo pomogne.

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » čet tra 10, 2014 12:25 am

Kategorija za "kretena godine":
Vozim prekjučer "železje"na krovu auta iz trgovine za tornjić/jarbol, novi "ovjes" za hmelj.
Stanem provjeriti teret i pazim da me ne pokupi kamion koji je išao za mnom. Ne gledam kraj cijevi na stražnem kraju automobila i rasječem si dio "čilibure" iznad lijeve arkade. Vraćam se prema vozačkim vratima vidjeti kolika je "šteta", a kako je krv počela teći u "potocima", vraćam se ponovo istim putem na suvozačku stranu po bunt papirnatih maramica te se ponovo "odrapim", sad po kapku desnog oka, a oko nabijem da sam se skoro onesvijestio. Još takav odvezem se dvadesetak kilometara do doma. Jučer u jutro izgledam kao da me netko "pošteno" namlatio svim i svačim. Na poslu me pitaju gdje sam bio u "kurvanju" :lol: Eto, što je predanost pivarenju.
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

Avatar
mali badem
Postovi: 3311
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » čet tra 10, 2014 1:35 am

///////// Eto, što je predanost pivarenju.//////////

nije to predanost pivarenju , nego ti je vrijeme za naočale !!;)

a i onaj osječaj da si u kvaru , tjera te na žurbu !! khm khm

al drago mi je da si onaj staari . sve postove si potpisal.. :) ( kao i ja )

oslobodimo eter :D :hmelj:

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » čet tra 10, 2014 1:49 am

Ma, nisam pomislio na uzrok, već na poslijedice. Nakon "umpfala" nisam zvao taxi službu, hitnu pomoć, ... policiju i vatrogasce. Sjeo sam ranjen u usrani auto i dovezao se kući, istovario cefke, pozdravio hmelj i bacio se na saniranje ozljeda, i nitko nije još dva-tri sata uopće skužio na što ličim :cry:
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

Avatar
jonathan livingston
Postovi: 402
Pridružen/a: pon pro 30, 2013 11:12 pm
Lokacija: zg
Kontakt:

Post Postao/la jonathan livingston » čet tra 10, 2014 9:25 am

Don Genovese je napisao/la:Kategorija za "kretena godine":
....
Na poslu me pitaju gdje sam bio u "kurvanju" :lol: Eto, što je predanost pivarenju.
Priznaj da ti žena čita forum, pa sad ovdje pokušavaš konstruirati uvjerljivu priču koju će žena popušiti :twisted:

Avatar
OLD
Postovi: 1390
Pridružen/a: sub lip 11, 2011 12:07 pm
Lokacija: Sisak

Post Postao/la OLD » čet tra 10, 2014 12:28 pm

jonathan livingston je napisao/la:
Don Genovese je napisao/la:Kategorija za "kretena godine":
....
Na poslu me pitaju gdje sam bio u "kurvanju" :lol: Eto, što je predanost pivarenju.
Priznaj da ti žena čita forum, pa sad ovdje pokušavaš konstruirati uvjerljivu priču koju će žena popušiti :twisted:
Vidiš, vidiš a ja već oplakujem našeg moslavca, kad on ustvari ošo' u kvar :lol:
Volim ih zahmeljene.

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » pet tra 11, 2014 3:41 pm

Ode juce demizon od 35l... srecom samo sam se malo porezao...

Avatar
Pop
Postovi: 853
Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Pop » pet tra 11, 2014 8:59 pm

admin je napisao/la:Ode juce demizon od 35l... srecom samo sam se malo porezao...
Gdje je otišo?

Odgovori