Druženje SB pivara

Pročitati... sam naslov govori sve

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
Pop
Postovi: 853
Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Pop » ned stu 22, 2015 12:03 pm

Danas je zatvaranje pivskog festivala, pivari su poželjni od 17-21h.
Buđav lebac

Marinero
Postovi: 6
Pridružen/a: pon ruj 23, 2013 2:34 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Marinero » pon stu 23, 2015 12:10 pm

Eto... hvala svima koji su bili... i pili...
Pokazali smo kako se kuha, toči, puše u alkometar... i na kraju još podijelili kuhače i zahvalnice.
Ja mislim da je bilo dobro.
Odlično.
Fenomenalno.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Marinero
Postovi: 6
Pridružen/a: pon ruj 23, 2013 2:34 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Marinero » pon stu 23, 2015 12:14 pm

Hm, negdje sam promašio fotku...
Evo i kuhanja!
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
Alivio
Postovi: 1071
Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
Lokacija: SB

Post Postao/la Alivio » pon stu 23, 2015 12:17 pm

Ja napuhao 0,00 ..malo me sramota ili je neispravan aparatić ..
:malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil:
Čovjek uči dok je živ i na kraju umire glup.

Avatar
Jim
Postovi: 174
Pridružen/a: ned ožu 08, 2015 8:46 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Jim » pon stu 23, 2015 1:40 pm

ma aparatić je izgorio, nemože on izmjeriti toliko :lol:

Avatar
nikac
Postovi: 265
Pridružen/a: sub lis 06, 2012 5:16 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la nikac » pon stu 23, 2015 7:20 pm

Eto sta reci .. osim vidimo se dogodine :) ovo ste odradili jebeno i edukativno :)

kiki
Postovi: 381
Pridružen/a: čet ruj 17, 2015 12:53 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la kiki » uto stu 24, 2015 12:36 pm

Bilo je prva liga! Svaka čast dečki!
Ej Nikac, skuži dva đakovčana došli gledat kako se kuva piva.
I may be a vegan but i still eat pussy

http://bogbogova.blogspot.hr/

Avatar
nikac
Postovi: 265
Pridružen/a: sub lis 06, 2012 5:16 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la nikac » uto stu 24, 2015 1:05 pm

Da.. vidjeh... imali su vec par neformalnih upita kao da se šuljaju ali nisu mi izgledali ozbiljni 😊😊😊hehh...

Avatar
slawoner
Postovi: 1697
Pridružen/a: uto lip 12, 2012 1:52 am
Lokacija: pozega

Post Postao/la slawoner » uto stu 24, 2015 5:29 pm

stvarno organizacija je skroz dobra
Nemojte šta zamjerit i pozdrav'te kod kuće!

Avatar
Pop
Postovi: 853
Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Pop » sri stu 25, 2015 9:05 am

Još jedan event za nama, mogu reći da je bilo fantastično.
4 dana zaredom, treba to izdržati. Pivari su svoje odradili i ispoštovali, nismo se blamirali i prezentirali smo dobra piva pučanstvu.
Hvala još jednom i požežanima, iako ste rano morali ići nadam se da ste se dobro proveli.
Nikad kao Bane, odnosno nikad kao Stane...čovjek koji je došao u petak kod nas i ujutro odletio u Banja Luku na nove susrete...svaka čast.
Trojica pivara iz okolice Sarajeva takodjer su nas došli podržati u kuhanju piva, dečki vidimo se.
Sad malo napunit baterije do slijedeće neke prigode...vidimo se.
Buđav lebac

Avatar
babangida
Postovi: 976
Pridružen/a: uto kol 23, 2011 4:23 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la babangida » sri stu 25, 2015 2:07 pm

Sljedeca prigoda ti je u subotu. U Pozegi.
Dvije litre na dan, doktor iz kuce van!!

kiki
Postovi: 381
Pridružen/a: čet ruj 17, 2015 12:53 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la kiki » sri stu 25, 2015 9:15 pm

Ček, jel to ovaj vikend?
I may be a vegan but i still eat pussy

http://bogbogova.blogspot.hr/

Avatar
babangida
Postovi: 976
Pridružen/a: uto kol 23, 2011 4:23 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la babangida » sri stu 25, 2015 10:44 pm

A ne, ti si. :lol:
Dvije litre na dan, doktor iz kuce van!!

kiki
Postovi: 381
Pridružen/a: čet ruj 17, 2015 12:53 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la kiki » sri stu 25, 2015 11:50 pm

Ooo kako vrime leti... Ne znam dal da se čuvam il da fatam kondiciju!?! 😂
I may be a vegan but i still eat pussy

http://bogbogova.blogspot.hr/

Avatar
Vujo33
Postovi: 234
Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Vujo33 » čet stu 26, 2015 6:11 am

Pametni strateg bi čuvao svog pulena za jako bitan susret...ako ti kondicija nije bajna, ne brini se-uvodi te kao jockera sa klupe! :zivjeli2:
„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."

Odgovori