Druženje SB pivara

Pročitati... sam naslov govori sve

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
stribor7
Postovi: 337
Pridružen/a: uto srp 08, 2014 1:13 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la stribor7 » čet stu 26, 2015 7:12 am

Vujo ti si naš jocker (vozać)
STRIBOR7

Avatar
Vujo33
Postovi: 234
Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Vujo33 » pet stu 27, 2015 6:26 pm

stribor7 je napisao/la:Vujo ti si naš jocker (vozać)
NISAM NI SUMNJAO U TO...JEL IMA TKO PRIKOLICU ZA PREVEZEM USPUT BRAVCE PO POVRATKU IZ PŽ :lol:
„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."

Avatar
isvara
Postovi: 2120
Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
Lokacija:
Kontakt:

Post Postao/la isvara » pon vel 29, 2016 5:24 pm

jel netko zna koji je ovo specijalac iz broda ... koji ne stavi telefonski broj na oglas... ????


http://www.njuskalo.hr/hrana-pice-ostal ... as-8066636
Pivo teče bubrezi se liječe !

Avatar
Jim
Postovi: 174
Pridružen/a: ned ožu 08, 2015 8:46 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Jim » pon vel 29, 2016 5:28 pm

Pa možd i bolje da nije ostavio broj telefona, kila hmelja 5.000 kn.... :shock:
Za manje kupiš kilo trave :D

Avatar
isvara
Postovi: 2120
Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
Lokacija:
Kontakt:

Post Postao/la isvara » pon vel 29, 2016 5:54 pm

ma mene sjemenke zanimaju .... isti je specijalac

http://www.njuskalo.hr/orasasti-plodovi ... as-6390466
Pivo teče bubrezi se liječe !

Avatar
sharkyboy
Postovi: 430
Pridružen/a: sub pro 26, 2015 9:28 pm
Lokacija: Zagreb/Centar

Post Postao/la sharkyboy » pon vel 29, 2016 6:26 pm

imas mail pa probaj tamo

nego isvara sta ce ti sjemenke ak nije tajna...zar nije kao prica da je to lutrija oce izic muska oce izic zenska biljka, simo tamo?
bolje piva u ruci neg pič*a na grani...Oi!!! živili

Avatar
isvara
Postovi: 2120
Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
Lokacija:
Kontakt:

Post Postao/la isvara » pon vel 29, 2016 6:35 pm

pa naravno...
niti bi ih planirao koristiti za pivo... jer ne možeš znati koliko je alfa kiselina

TREBA MI ZA UKRAS OKO PIVOVARE !!!! zajebancije radi :zivjeli2:
Pivo teče bubrezi se liječe !

Avatar
Poljo
Postovi: 2559
Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Poljo » pon vel 29, 2016 6:53 pm

10g 50kn.. Ovo je vjerojatno najskuplji hmelj na svijetu.. Logicno, iz rvacke je xD

Avatar
Pop
Postovi: 853
Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Pop » uto ožu 01, 2016 7:16 am

A ja mislio da netko organizira druženje! :(
Buđav lebac

kiki
Postovi: 381
Pridružen/a: čet ruj 17, 2015 12:53 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la kiki » uto ožu 01, 2016 10:16 am

Ti bi se sam dRužio, ne mere tako. Triba malo i pivo kuvat, pa nakupit za druženja jer besposlen pop i jariće krsti. :lol:
I may be a vegan but i still eat pussy

http://bogbogova.blogspot.hr/

Avatar
Pop
Postovi: 853
Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Pop » uto ožu 01, 2016 2:38 pm

Imam 4 boce stouta i 2 litre kefira, jel to dosta za druženje?
Buđav lebac

Avatar
isvara
Postovi: 2120
Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
Lokacija:
Kontakt:

Post Postao/la isvara » uto ožu 01, 2016 3:36 pm

Pop je napisao/la:Imam 4 boce stouta
ako su boce od 18.5 lit .... onda je dosta!
Pivo teče bubrezi se liječe !

kiki
Postovi: 381
Pridružen/a: čet ruj 17, 2015 12:53 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la kiki » uto ožu 01, 2016 3:43 pm

He he he he! Uvik dosjetljiv.
I may be a vegan but i still eat pussy

http://bogbogova.blogspot.hr/

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » sri ožu 02, 2016 4:44 pm

isvara je napisao/la:pa naravno...
niti bi ih planirao koristiti za pivo... jer ne možeš znati koliko je alfa kiselina

TREBA MI ZA UKRAS OKO PIVOVARE !!!! zajebancije radi :zivjeli2:
Za ukras oko pivovare nabavi si koju Dvarf sortu hmelja koja ne raste višlje od 2 do 2,5m. Ima na :
http://willingham-nurseries.co.uk/hop3.html
a još ćeš imati i odličnog iskoristivog uroda, bez da potrgaš biljku.
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » pet ožu 04, 2016 7:59 am

isvara je napisao/la:pa naravno...
niti bi ih planirao koristiti za pivo... jer ne možeš znati koliko je alfa kiselina

TREBA MI ZA UKRAS OKO PIVOVARE !!!! zajebancije radi :zivjeli2:


Mogu ti ja iskopat par rizoma Fuggle-a

Odgovori