Evo u privitku .dwg format , rađen u Acad 2008, dakle sve starije verzije NEMOGU OTVORITI OVAJ FAJL, sve novije verzije mogu.
Sve kote su pobrisane, tako da poslužitelj na stroju ovo samo ubaci i reže.
Najviše pazi na kućište ležaja i reci onoome ko radi na stroju da kota fi 32 treba bit malo u minusu jer se tu nabija ležaj koje mu je vanjski promjer fi 32 (e sad bi trebo pogledat u katalog proizvođača kolika je stvarna vanjska mjera , odnosno u kojem je tolerancijskom polju.
Ja sam svoja kućišta samo malo još pobrusio iznuta sa kamenom za čep-šajbu. Obavezno prije nabijanja ležaja , nožem skini oštri brid (pucnu) i podmaži sa tot-mašću!
Crtež u privitku!

Poruka koju sam dobio : The Extension dwg is not allowed
Admine , može li se to kako sredit pa da u buduće prolaze dwg-ovi???