Pročitati... sam naslov govori sve
Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy
-
isvara
- Postovi: 2120
- Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
- Lokacija: pž
-
Kontakt:
Post
Postao/la isvara » pet ožu 04, 2016 3:14 pm
može!!!
kad budem dolazio u SB javim ti se...
unaprijed hvala
Pivo teče bubrezi se liječe !
-
Vujo33
- Postovi: 234
- Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Vujo33 » ned ožu 06, 2016 10:34 am
Pozdrav sa sinoćnjeg druženja kod VESELOG TROJCA BEZ KORMILARA

(Stribor, Vujo i ĐozoBozo)

koje je jučer tijekom jednog kuhanja posjetio ministar za iće i piće, krivolov i lov na mladu divljač na dvije noge- njegova pivska preuzvišenost Alivio ilti u stanju poslije fešte od milja Auzvinklio.

Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."
-
Vujo33
- Postovi: 234
- Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Vujo33 » ned ožu 06, 2016 10:35 am
I jedan poseban pozdrav za našeg druga koji je osmislio jedan stil piva pa smo u tom veselju odlučili umjesto hmelja jednu malu šaržu piva posvetit njemu...ŽIVIO BABANE!

Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."
-
Vujo33
- Postovi: 234
- Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Vujo33 » ned ožu 06, 2016 10:37 am
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."
-
nikac
- Postovi: 265
- Pridružen/a: sub lis 06, 2012 5:16 pm
- Lokacija: Đakovo
Post
Postao/la nikac » ned ožu 06, 2016 11:58 am
Hehhe iz tegle pije.. hahah
Vidim da vam je bilo zanimljivo☺
-
kiki
- Postovi: 381
- Pridružen/a: čet ruj 17, 2015 12:53 pm
- Lokacija: Đakovo
Post
Postao/la kiki » ned ožu 06, 2016 12:08 pm
Ajme ekipe! Pa di si Stribore stanu novi da ne kažem kućo stara?!? Auzvinklio, vas si zareso.
-
Alivio
- Postovi: 1071
- Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
- Lokacija: SB
Post
Postao/la Alivio » ned ožu 06, 2016 12:31 pm
Eto vam primjera kako se odlično druženje na brzinu organizira uz kuhanje piva , malo meze ,par piva i odličnu ekipu ..

Čovjek uči dok je živ i na kraju umire glup.
-
kiki
- Postovi: 381
- Pridružen/a: čet ruj 17, 2015 12:53 pm
- Lokacija: Đakovo
Post
Postao/la kiki » ned ožu 06, 2016 3:56 pm
-
Vujo33
- Postovi: 234
- Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Vujo33 » ned ožu 06, 2016 6:04 pm
kiki je napisao/la:
Ovu nisam vidio...odakle se stvorila druga tegla
„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."
-
babangida
- Postovi: 976
- Pridružen/a: uto kol 23, 2011 4:23 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la babangida » ned ožu 06, 2016 6:17 pm
Pozdrav i Vama becari!!

Dvije litre na dan, doktor iz kuce van!!
-
stribor7
- Postovi: 337
- Pridružen/a: uto srp 08, 2014 1:13 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la stribor7 » pon ožu 07, 2016 6:55 am
kada se kuha shvatili smo da su case prekrhke te je jedini izbor tegla ili teglica
STRIBOR7
-
Pop
- Postovi: 853
- Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Pop » pon ožu 07, 2016 7:29 am
stribor7 je napisao/la:kada se kuha shvatili smo da su case prekrhke te je jedini izbor tegla ili teglica

Buđav lebac
-
Chvembo
- Postovi: 183
- Pridružen/a: sri kol 04, 2010 12:13 pm
- Lokacija: Bistra
Post
Postao/la Chvembo » pon ožu 07, 2016 8:51 am
Tako je i kod mene, kada netko razbije čašu onda za kaznu pije iz teglice

-
Vujo33
- Postovi: 234
- Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Vujo33 » pon ožu 07, 2016 3:58 pm
Chvembo je napisao/la:Tako je i kod mene, kada netko razbije čašu onda za kaznu pije iz teglice

Gibbsova tegla puna piva kod nas je nagrada

„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."
-
Jim
- Postovi: 174
- Pridružen/a: ned ožu 08, 2015 8:46 am
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Jim » sub tra 30, 2016 6:52 pm
Aloooo brodski pivari, hoćemo napravit kakovo druženje na kuglani kad se izredaju sve te krizme, pričesti, majevi i ostalo???