Druženje SB pivara

Pročitati... sam naslov govori sve

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
isvara
Postovi: 2120
Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
Lokacija:
Kontakt:

Post Postao/la isvara » pet ožu 04, 2016 3:14 pm

može!!!
kad budem dolazio u SB javim ti se...
unaprijed hvala
Pivo teče bubrezi se liječe !

Avatar
Vujo33
Postovi: 234
Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
Lokacija: Slavonski Brod

Kod VESELOG TROJCA BEZ KORMILARA

Post Postao/la Vujo33 » ned ožu 06, 2016 10:34 am

Pozdrav sa sinoćnjeg druženja kod VESELOG TROJCA BEZ KORMILARA :pivo4: (Stribor, Vujo i ĐozoBozo) :pivo4: koje je jučer tijekom jednog kuhanja posjetio ministar za iće i piće, krivolov i lov na mladu divljač na dvije noge- njegova pivska preuzvišenost Alivio ilti u stanju poslije fešte od milja Auzvinklio.
:lol:
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."

Avatar
Vujo33
Postovi: 234
Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Vujo33 » ned ožu 06, 2016 10:35 am

I jedan poseban pozdrav za našeg druga koji je osmislio jedan stil piva pa smo u tom veselju odlučili umjesto hmelja jednu malu šaržu piva posvetit njemu...ŽIVIO BABANE! :lol:
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."

Avatar
Vujo33
Postovi: 234
Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Vujo33 » ned ožu 06, 2016 10:37 am

Extra pozdrav od za jednog našeg pivara od starog lisca Alivia :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil:
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."

Avatar
nikac
Postovi: 265
Pridružen/a: sub lis 06, 2012 5:16 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la nikac » ned ožu 06, 2016 11:58 am

Hehhe iz tegle pije.. hahah
Vidim da vam je bilo zanimljivo☺
:pivo4:

kiki
Postovi: 381
Pridružen/a: čet ruj 17, 2015 12:53 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la kiki » ned ožu 06, 2016 12:08 pm

Ajme ekipe! Pa di si Stribore stanu novi da ne kažem kućo stara?!? Auzvinklio, vas si zareso.
I may be a vegan but i still eat pussy

http://bogbogova.blogspot.hr/

Avatar
Alivio
Postovi: 1071
Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
Lokacija: SB

Post Postao/la Alivio » ned ožu 06, 2016 12:31 pm

Eto vam primjera kako se odlično druženje na brzinu organizira uz kuhanje piva , malo meze ,par piva i odličnu ekipu ..
:pivo4: :zivjeli2:
Čovjek uči dok je živ i na kraju umire glup.

kiki
Postovi: 381
Pridružen/a: čet ruj 17, 2015 12:53 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la kiki » ned ožu 06, 2016 3:56 pm

slika
I may be a vegan but i still eat pussy

http://bogbogova.blogspot.hr/

Avatar
Vujo33
Postovi: 234
Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Vujo33 » ned ožu 06, 2016 6:04 pm

kiki je napisao/la:slika
Ovu nisam vidio...odakle se stvorila druga tegla
„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."

Avatar
babangida
Postovi: 976
Pridružen/a: uto kol 23, 2011 4:23 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la babangida » ned ožu 06, 2016 6:17 pm

Pozdrav i Vama becari!! :)
Dvije litre na dan, doktor iz kuce van!!

Avatar
stribor7
Postovi: 337
Pridružen/a: uto srp 08, 2014 1:13 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la stribor7 » pon ožu 07, 2016 6:55 am

kada se kuha shvatili smo da su case prekrhke te je jedini izbor tegla ili teglica
STRIBOR7

Avatar
Pop
Postovi: 853
Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Pop » pon ožu 07, 2016 7:29 am

stribor7 je napisao/la:kada se kuha shvatili smo da su case prekrhke te je jedini izbor tegla ili teglica
:lol:
Buđav lebac

Chvembo
Postovi: 183
Pridružen/a: sri kol 04, 2010 12:13 pm
Lokacija: Bistra

Post Postao/la Chvembo » pon ožu 07, 2016 8:51 am

Tako je i kod mene, kada netko razbije čašu onda za kaznu pije iz teglice :-)

Avatar
Vujo33
Postovi: 234
Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Vujo33 » pon ožu 07, 2016 3:58 pm

Chvembo je napisao/la:Tako je i kod mene, kada netko razbije čašu onda za kaznu pije iz teglice :-)
Gibbsova tegla puna piva kod nas je nagrada ;)
„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."

Avatar
Jim
Postovi: 174
Pridružen/a: ned ožu 08, 2015 8:46 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Jim » sub tra 30, 2016 6:52 pm

Aloooo brodski pivari, hoćemo napravit kakovo druženje na kuglani kad se izredaju sve te krizme, pričesti, majevi i ostalo???

Odgovori