Druženje SB pivara

Pročitati... sam naslov govori sve

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
stane2006
Postovi: 315
Pridružen/a: uto sij 21, 2014 4:55 pm
Lokacija: Orašje

Post Postao/la stane2006 » sub tra 30, 2016 7:02 pm

A zbilja ste se ulijenili :cry:

Avatar
Vujo33
Postovi: 234
Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Vujo33 » ned svi 01, 2016 10:28 am

Jim je napisao/la:Aloooo brodski pivari, hoćemo napravit kakovo druženje na kuglani kad se izredaju sve te krizme, pričesti, majevi i ostalo???
Bio bi red, ja sam za...čak ni nemora biti kuglana. Može biti obično polje ili kanal ili šuma, bara...
„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."

Avatar
stribor7
Postovi: 337
Pridružen/a: uto srp 08, 2014 1:13 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la stribor7 » pon svi 02, 2016 7:04 am

Jim je napisao/la:Aloooo brodski pivari, hoćemo napravit kakovo druženje na kuglani kad se izredaju sve te krizme, pričesti, majevi i ostalo???
Ja za. Taman poslije sljedećeg tjedna imam mali pauzu od pričesti do sredine 6 mjeseca.
Kako bi u našim trgovačkim centrima rekli AKCIJAAAAAAA!!!!!!
STRIBOR7

Avatar
isvara
Postovi: 2120
Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
Lokacija:
Kontakt:

Post Postao/la isvara » pon svi 02, 2016 4:10 pm

javite datum
požega je blizu

možda riješim trijeznog vozača
Pivo teče bubrezi se liječe !

Avatar
Pop
Postovi: 853
Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Pop » uto svi 03, 2016 2:15 pm

Ja sam za, pivo ću imati 21.05.
Meni datum odgovara 21.05, može i 25.05 jer je sutradan neradni dan, a može i 27.05.16. A može i 28.05.16.
Eto, meni ti datumi odgovaraju, a vi se izjasnite kada vama odgovara!
:zivjeli2:
Buđav lebac

Avatar
hrvojeSB
Postovi: 13
Pridružen/a: pet vel 12, 2016 10:27 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la hrvojeSB » sri svi 04, 2016 12:03 am

evo, i ja bi se priključio druženju, ne bih li se upoznao sa svima vama...

Avatar
Jim
Postovi: 174
Pridružen/a: ned ožu 08, 2015 8:46 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Jim » čet svi 12, 2016 1:41 pm

Šta kažete da se nađemo 28.05.????

Avatar
stribor7
Postovi: 337
Pridružen/a: uto srp 08, 2014 1:13 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la stribor7 » čet svi 12, 2016 3:24 pm

Jim je napisao/la:Šta kažete da se nađemo 28.05.????
meni je prihvatljivo
STRIBOR7

Avatar
Pop
Postovi: 853
Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Pop » čet svi 12, 2016 5:46 pm

Eto 28-smog onda!
A dže?
Buđav lebac

Avatar
Vujo33
Postovi: 234
Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Vujo33 » pet svi 13, 2016 9:20 am

Jim je napisao/la:Šta kažete da se nađemo 28.05.????
mere, kolki je upad i kolko treba ponit?
„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."

Avatar
Jim
Postovi: 174
Pridružen/a: ned ožu 08, 2015 8:46 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Jim » pet svi 13, 2016 9:24 am

Možemo na kuglani, trebam još vidjeti s Tocom al mislim da nebi trebalo bit problema.
Upad 20 kn/osobi (tek tolko da gazdi nešto damo za prostor) i ponijeti nešto za roštilj i puuuuno pive :lol:

Avatar
Vujo33
Postovi: 234
Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Vujo33 » pet svi 13, 2016 9:34 am

Jim je napisao/la:Možemo na kuglani, trebam još vidjeti s Tocom al mislim da nebi trebalo bit problema.
Upad 20 kn/osobi (tek tolko da gazdi nešto damo za prostor) i ponijeti nešto za roštilj i puuuuno pive :lol:
Hoće li biti striptizeta za našeg Auzvinklija, a može i za nas?
„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."

Avatar
hrvojeSB
Postovi: 13
Pridružen/a: pet vel 12, 2016 10:27 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la hrvojeSB » pet svi 13, 2016 11:03 am

meni odgovara, jel to druženje obično počinje u popodnevnim ili večernjim satima? prvi put dolazim, pa neiskusno pitam...

Avatar
Jim
Postovi: 174
Pridružen/a: ned ožu 08, 2015 8:46 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Jim » pet svi 13, 2016 11:34 am

obično bude oko 17-18h ili kako se dogovorimo

Avatar
Alivio
Postovi: 1071
Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
Lokacija: SB

Post Postao/la Alivio » pet svi 13, 2016 6:18 pm

:pivo4:
Uvijek sam spreman za akciju ..
Čovjek uči dok je živ i na kraju umire glup.

Odgovori