Pročitati... sam naslov govori sve
Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy
-
stane2006
- Postovi: 315
- Pridružen/a: uto sij 21, 2014 4:55 pm
- Lokacija: Orašje
Post
Postao/la stane2006 » sub tra 30, 2016 7:02 pm
A zbilja ste se ulijenili

-
Vujo33
- Postovi: 234
- Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Vujo33 » ned svi 01, 2016 10:28 am
Jim je napisao/la:Aloooo brodski pivari, hoćemo napravit kakovo druženje na kuglani kad se izredaju sve te krizme, pričesti, majevi i ostalo???
Bio bi red, ja sam za...čak ni nemora biti kuglana. Može biti obično polje ili kanal ili šuma, bara...
„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."
-
stribor7
- Postovi: 337
- Pridružen/a: uto srp 08, 2014 1:13 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la stribor7 » pon svi 02, 2016 7:04 am
Jim je napisao/la:Aloooo brodski pivari, hoćemo napravit kakovo druženje na kuglani kad se izredaju sve te krizme, pričesti, majevi i ostalo???
Ja za. Taman poslije sljedećeg tjedna imam mali pauzu od pričesti do sredine 6 mjeseca.
Kako bi u našim trgovačkim centrima rekli AKCIJAAAAAAA!!!!!!
STRIBOR7
-
isvara
- Postovi: 2120
- Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
- Lokacija: pž
-
Kontakt:
Post
Postao/la isvara » pon svi 02, 2016 4:10 pm
javite datum
požega je blizu
možda riješim trijeznog vozača
Pivo teče bubrezi se liječe !
-
Pop
- Postovi: 853
- Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Pop » uto svi 03, 2016 2:15 pm
Ja sam za, pivo ću imati 21.05.
Meni datum odgovara 21.05, može i 25.05 jer je sutradan neradni dan, a može i 27.05.16. A može i 28.05.16.
Eto, meni ti datumi odgovaraju, a vi se izjasnite kada vama odgovara!

Buđav lebac
-
hrvojeSB
- Postovi: 13
- Pridružen/a: pet vel 12, 2016 10:27 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la hrvojeSB » sri svi 04, 2016 12:03 am
evo, i ja bi se priključio druženju, ne bih li se upoznao sa svima vama...
-
Jim
- Postovi: 174
- Pridružen/a: ned ožu 08, 2015 8:46 am
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Jim » čet svi 12, 2016 1:41 pm
Šta kažete da se nađemo 28.05.????
-
stribor7
- Postovi: 337
- Pridružen/a: uto srp 08, 2014 1:13 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la stribor7 » čet svi 12, 2016 3:24 pm
Jim je napisao/la:Šta kažete da se nađemo 28.05.????
meni je prihvatljivo
STRIBOR7
-
Pop
- Postovi: 853
- Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Pop » čet svi 12, 2016 5:46 pm
Eto 28-smog onda!
A dže?
Buđav lebac
-
Vujo33
- Postovi: 234
- Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Vujo33 » pet svi 13, 2016 9:20 am
Jim je napisao/la:Šta kažete da se nađemo 28.05.????
mere, kolki je upad i kolko treba ponit?
„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."
-
Jim
- Postovi: 174
- Pridružen/a: ned ožu 08, 2015 8:46 am
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Jim » pet svi 13, 2016 9:24 am
Možemo na kuglani, trebam još vidjeti s Tocom al mislim da nebi trebalo bit problema.
Upad 20 kn/osobi (tek tolko da gazdi nešto damo za prostor) i ponijeti nešto za roštilj i puuuuno pive

-
Vujo33
- Postovi: 234
- Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Vujo33 » pet svi 13, 2016 9:34 am
Jim je napisao/la:Možemo na kuglani, trebam još vidjeti s Tocom al mislim da nebi trebalo bit problema.
Upad 20 kn/osobi (tek tolko da gazdi nešto damo za prostor) i ponijeti nešto za roštilj i puuuuno pive

Hoće li biti striptizeta za našeg Auzvinklija, a može i za nas?
„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."
-
hrvojeSB
- Postovi: 13
- Pridružen/a: pet vel 12, 2016 10:27 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la hrvojeSB » pet svi 13, 2016 11:03 am
meni odgovara, jel to druženje obično počinje u popodnevnim ili večernjim satima? prvi put dolazim, pa neiskusno pitam...
-
Jim
- Postovi: 174
- Pridružen/a: ned ožu 08, 2015 8:46 am
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Jim » pet svi 13, 2016 11:34 am
obično bude oko 17-18h ili kako se dogovorimo
-
Alivio
- Postovi: 1071
- Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
- Lokacija: SB
Post
Postao/la Alivio » pet svi 13, 2016 6:18 pm
Uvijek sam spreman za akciju ..
Čovjek uči dok je živ i na kraju umire glup.