Druženje SB pivara

Pročitati... sam naslov govori sve

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
Pop
Postovi: 853
Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Pop » pon svi 23, 2016 1:18 pm

Druženje pivara održat će se u subotu 28.05. u ljetnoj bašći kuglane u Malom Parizu (ex Monaco), sa startom u 17.30h.
Imamo na raspolaganju pecalo pa bi bilo dobro da svatko ponese nešto mesa i piva. Tko nema pivo, ponese komercijalni uzorak nečega...
Pa eto, tko hoće...dobrodošao! Živjeli! :zivjeli2:
Buđav lebac

Avatar
Alivio
Postovi: 1071
Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
Lokacija: SB

Post Postao/la Alivio » pon svi 23, 2016 10:00 pm

Ja radim ribu u foliji ..Tko ima malo slanine neka ponese ..Luk ću da kupim ja ...
:indianabeer:
Čovjek uči dok je živ i na kraju umire glup.

Marinero
Postovi: 6
Pridružen/a: pon ruj 23, 2013 2:34 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Marinero » uto svi 24, 2016 2:36 pm

Bude li sreće, zdravlja i pameti (e, toga sigurno neće biti), vidimo se u subotu...
A da ne otvaram novu temu, evo ovdje par sličica iz Novog Sada, s Festivala zanatskog piva. Mogu vam reći da smo dostojno predstavljali brodske pivare, nismo se dali i nismo vas obrukali.
Popilo se pošteno.
Organizatorima svaka čast :malosamsipopil:
Pivili!
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
Pop
Postovi: 853
Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Pop » pet svi 27, 2016 10:18 pm

Ja znam da će svi donjeti meso, a kruh nitko...e pa ja ću donjeti kruha.
Buđav lebac

Avatar
Alivio
Postovi: 1071
Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
Lokacija: SB

Post Postao/la Alivio » ned svi 29, 2016 12:37 am

Prekatko mi bilo ovo druženje od samo 6 sati ..Nisam se stigao pošteno ni napiti ..Ali bitne odluke su donešene na sinoćnom druženju ..Hvala svima na ugodno provedenoj večeri ..Piva vrhunska a hrane preko nekoliko ..
:zivjeli2: :zivjeli2: :malosamsipopil: :malosamsipopil:
Čovjek uči dok je živ i na kraju umire glup.

Avatar
Pop
Postovi: 853
Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Pop » ned svi 29, 2016 3:36 pm

Bilo je odlično... :zivjeli2:
Buđav lebac

Avatar
hrvojeSB
Postovi: 13
Pridružen/a: pet vel 12, 2016 10:27 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la hrvojeSB » ned svi 29, 2016 4:14 pm

Odlična ekipa, odlične pive...

Avatar
Vujo33
Postovi: 234
Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Vujo33 » ned svi 29, 2016 8:30 pm

Ajme bilo je super kao i inače, ali umor čini svoje i jedva sam došao do praga....Auzvinklijo, sanjao sam onu tvoju Wandu, sjebala me je u snu.
Šteta što se nisu pojavila ostala eminentna gospoda.

:pivo4:
„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."

Odgovori