Pročitati... sam naslov govori sve
Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy
-
Pop
- Postovi: 853
- Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Pop » pon svi 23, 2016 1:18 pm
Druženje pivara održat će se u subotu 28.05. u ljetnoj bašći kuglane u Malom Parizu (ex Monaco), sa startom u 17.30h.
Imamo na raspolaganju pecalo pa bi bilo dobro da svatko ponese nešto mesa i piva. Tko nema pivo, ponese komercijalni uzorak nečega...
Pa eto, tko hoće...dobrodošao! Živjeli!

Buđav lebac
-
Alivio
- Postovi: 1071
- Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
- Lokacija: SB
Post
Postao/la Alivio » pon svi 23, 2016 10:00 pm
Ja radim ribu u foliji ..Tko ima malo slanine neka ponese ..Luk ću da kupim ja ...

Čovjek uči dok je živ i na kraju umire glup.
-
Marinero
- Postovi: 6
- Pridružen/a: pon ruj 23, 2013 2:34 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Marinero » uto svi 24, 2016 2:36 pm
Bude li sreće, zdravlja i pameti (e, toga sigurno neće biti), vidimo se u subotu...
A da ne otvaram novu temu, evo ovdje par sličica iz Novog Sada, s Festivala zanatskog piva. Mogu vam reći da smo dostojno predstavljali brodske pivare, nismo se dali i nismo vas obrukali.
Popilo se pošteno.
Organizatorima svaka čast
Pivili!
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
-
Pop
- Postovi: 853
- Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Pop » pet svi 27, 2016 10:18 pm
Ja znam da će svi donjeti meso, a kruh nitko...e pa ja ću donjeti kruha.
Buđav lebac
-
Alivio
- Postovi: 1071
- Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
- Lokacija: SB
Post
Postao/la Alivio » ned svi 29, 2016 12:37 am
Čovjek uči dok je živ i na kraju umire glup.
-
Pop
- Postovi: 853
- Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Pop » ned svi 29, 2016 3:36 pm
Bilo je odlično...

Buđav lebac
-
hrvojeSB
- Postovi: 13
- Pridružen/a: pet vel 12, 2016 10:27 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la hrvojeSB » ned svi 29, 2016 4:14 pm
Odlična ekipa, odlične pive...
-
Vujo33
- Postovi: 234
- Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Vujo33 » ned svi 29, 2016 8:30 pm
Ajme bilo je super kao i inače, ali umor čini svoje i jedva sam došao do praga....Auzvinklijo, sanjao sam onu tvoju Wandu, sjebala me je u snu.
Šteta što se nisu pojavila ostala eminentna gospoda.

„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."